МЕНЮ


23:01

В одному з населених пунктів Новомиргородського району спільне застілля односельців закінчилося для одного з них трагічно. Під час сварки опонент ударив чоловіка косою, спричинивши смертельне поранення. За вчинене зловмиснику загрожує до 15 років позбавлення волі.

переглядів: 834
22:59

З 20 травня по 20 червня 2014 року на території Кіровоградської області проводився І етап комплексу заходів з профілактики аварійності на пасажирському автомобільному транспорті. Проведення профілактичних заходів «Автобус-2014» продовжено до 20 липня.

переглядів: 885
16:15

22 червня о 9.45 відбудеться покладання квітів до Вічного вогню, пам’ятного знаку “Багнет” та пам’ятника “Жертвам фашизму” на меморіальному комплексі “Фортечні вали” за участі представників місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій ветеранів та громадськості.

переглядів: 1011
15:57

Кіровоградська міська рада оголошує про прийом документів для присвоєння звання “Почесний громадянин міста Кіровограда”.

переглядів: 1097
15:32

Шановні мешканці м. Кіровограда! Адміністрація Кіровоградського міського району електричних мереж повідомляє, що у липні 2014 року буде проведено комплекс планових технічних заходів, спрямованих на підвищення якості електропостачання.

переглядів: 871
14:34

Безоплатну первинну правову допомогу надає Кіровоградське міське управління юстиції тим, хто брав участь і постраждав у масових акціях громадського характеру з 21 листопада минулого року по 21 лютого нинішнього, а також членам їхніх сімей.

переглядів: 946
13:57

Посадові особи ДП «Кіровоградський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» не доплатили працівникам 115 тис. грн. зарплатні, при цьому директор підприємства безпідставно отримав премій на загальну суму 154 тис. грн.

переглядів: 923
13:48

Наступним кроком в процесі удосконалення транспортної мережі після введення тимчасового тарифу на проїзд у розмірі 2,50 гривні, стане введення маршруту №6, який з’єднуватиме вулицю Бєляєва та Лісопаркову. Про це повідомив на прес-конференції секретар міської ради Іван Марковський.

переглядів: 1171
13:34

Кіровоградська ОДПІ інформує, що відповідно до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» суб’єкти господарювання, які використовують РРО, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або електронні контрольно-касові реєстратори, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, повинні подавати до органів доходів і зборів по дротових або бездротових каналах зв’язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам’яті модемів, які до них приєднанні.

переглядів: 837
1 2 »
pgt 0.42837 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua