МЕНЮ


17:49

Кіровоградські правоохоронці викрили трьох грабіжників, які «полювали» на перехожих.
Зловмисники нападали на жінок і зривали з них золоті ланцюжки з підвісками. За декілька годин троє підозрюваних, віком від 17 до 20 років, встигли «розжитися» на кілька тисяч гривень. За такі дії особам загрожує відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

переглядів: 867
17:47

Співробітниками слідчо-оперативних підрозділів ГУ Міндоходів у Кіровоградській області в рамках розслідування кримінального провадження виявлено факт незаконного придбання, зберігання, транспортування та збуту підакцизних товарів.

переглядів: 901
16:06

Задля оперативного реагування і вирішення проблем, з якими можуть звернутись переселенці з АР Крим, міста Севастополя, Донецької та Луганської областей, в Кіровограді створено міський оперативний штаб з питань переселення та розв’язання соціально-побутових проблем громадян, котрі залишають окуповані території та зону проведення антитерористичної операції. На першому засіданні штабу під головуванням першого заступника міського голови Анатолія Перевозника були присутні керівники всіх управлінь та відділів міської ради, служби надзвичайних ситуацій, правоохоронних органів, а також волонтери, які опікуються біженцями.

переглядів: 1371
15:29

Сьогодні детінізація економіки є пріоритетним та принципово важливим напрямом державної політики. Підвищення рівня соціальної захищеності громадян потребує значних обсягів фінансових ресурсів. Для наповнення бюджету Пенсійного фонду України основним джерелом є відрахування з фонду оплати праці. Одним із заходів для зростання фонду оплати праці та підвищення рівня пенсійних виплат є легалізація заробітних плат.

переглядів: 887
15:28

Розпочався перший навчально-тренувальний збір кіровоградської «Зірки» в рамках підготовки до чемпіонату «FAVBET Ліга 1» сезону 2014/2015 років.

переглядів: 963
15:27

Кіровоградська ОДПІ повідомляє, що 06.06.2014 року набув чинності наказ Міністерства фінансів України № 462 «Про внесення змін до Порядку обліку платників податків і зборів», яким передбачається:

переглядів: 911
15:26

Наприкінці минулого тижня за ініціативою координатора Кіровоградського Євромайдану Сергія Михальонка підприємці, громадські організації та небайдужі громадяни передали для правоохоронців, які зараз перебувають в східних регіонах України, все те, що, на їх думку, допоможе захисникам покращити умови служби та відчути підтримку тих, хто чекає їх удома.

переглядів: 950
15:25

Фахівці Держфінінспекції в Кіровоградській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності філії «Кременчуцька ГЕС» ПАТ «Укргідроенерго» виявили фінансових порушень на загальну суму майже 570 тис.грн, в т.ч. що призвели до збитків – 440,8 тис.грн.

переглядів: 930
15:23

Шановні споживачі КП «Теплоенергетик»!

Просимо звернути увагу, що з 1 липня 2014 року вступають в дію нові тарифи на теплову енергію для населення та інших споживачів.

переглядів: 1176
1 2 3 »
pgt 0.43172 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua