МЕНЮ


12:09

У картинній галереї Петра Оссовського обласного художнього музею минулих вихідних відбувся ХХХ зліт геральдистів України, який раніше було заплановано провести в Ялті.

переглядів: 570
16:23

Так живуть мешканці гуртожитку на проспекті Університетському
Відсутність води у кранах гуртожитку в Кіровограді на проспекті Університетському, 21 змусила його мешканців 14 червня вдатись до радикальних заходів – перекрити рух транспорту на цій насиченій магістралі міста.

переглядів: 817
16:17

З 20 червня вартість проїзду в Кіровограді в транспорті загального користування становитиме 2,50 гривні, а в режимі “експрес” – 3 гривні. Таке рішення було ухвалено вчора на засіданні виконавчого комітету міської ради.

переглядів: 689
16:15

22 червня о 9.45 відбудеться покладання квітів до Вічного вогню, пам’ятного знаку “Багнет” та пам’ятника “Жертвам фашизму” на меморіальному комплексі “Фортечні вали” за участі представників місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій ветеранів та громадськості.

переглядів: 1008
16:09

15 жовтня в Україні було оголошено Днем жалоби. У ході антитерористичної операції в Луганську було збито військово-транспортний літак, загинули 49 бійців Збройних сил України та Державної прикордонної служби.
У цьому літаку перебував і десантник з Кіровоградщини, уродженець Помічної Віталій Бабанчик, якому було всього 20 років. Служив він у 25-й окремій Дніпропетровській повітряно-десантній бригаді

переглядів: 798
16:00

Якщо українським військовослужбовцям, пораненим у ході антитерористичної операції на сході країни, знадобиться кров, то Кіровоградська обласна станція переливання крові готова її надати.
Гроші, речі, харчі і навіть власну кров дуже багато українців нині віддають на потреби наших силовиків, які протистоять у Донецькій та Луганській областях терористам.
Про те, чи зросла у зв’язку з бойовими діями у східних областях потреба в донорах на Кіровоградщині

переглядів: 807
15:57

Кіровоградська міська рада оголошує про прийом документів для присвоєння звання “Почесний громадянин міста Кіровограда”.

переглядів: 1094
15:53

Одним з найважливіших рішень у житті сучасної жінки є вибір місця роботи. На сьогодні зусилля держави спрямовані на поліпшення становища жінок на ринку праці та їхній соціальний захист, і служба зайнятості є надійним помічником для жінок, які бажають бути успішними, знайти роботу відповідно до професійних інтересів та уподобань.

переглядів: 718
15:12

У Чехії на міжнародній конференції з питань збереження фортець побував недавно старший науковий співробітник відділу історії Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Костянтин Шляховий. Дізнавшись про це, кореспондент "Вечірки" зустрівся із Костянтином Васильовичем і поста- вив йому кілька запитань.

переглядів: 899
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.54036 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua