МЕНЮ


15:09

Ветеранські хори Кіровограда 13 червня змагалися в міському етапі обласного огляду-конкурсу аматорських хорових колективів ветеранів війни, праці та дітей війни.

переглядів: 728
15:07

Минулого року лелеківці відзначили ювілей свого мікрорайону, відрахувавши його від 1758 року. Гадаємо, що насправді Лелеківці більше літ. У книзі доби незалежності “Герби міст України (ХІV – перша половина ХХ ст.)” йдеться з посиланням на статтю кіровоградського архітектора В. Кривенка в журналі “Знак” про те, що фортеця св. Єлисавети споруджена біля зимівника запорожця Лелеки. Тобто, за цим твердженням, козацьке поселення виникло ще до фортеці (вважається, що закладена вона в червні 1754 року).

переглядів: 630
14:58

Кримінальну справу стосовно екс-керівниці громадського об’єднання "КОКС" ("Кіровоградська ощадно-кредитна спілка") Надії Захарової завершив розглядати недавно Ленінський райсуд Кіровограда. Разом з нею відповідь тримали колишні головбух та двоє членів кредитного комітету цієї ж спілки. Їх усіх визнано винними в шахрайстві.

переглядів: 534
14:54

Близько трьох років тому Державна судова адміністрація України уклала договори про співпрацю із Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Національним університетом "Одеська юридична академія", відповідно до яких ці заклади зобов’язані за рахунок держбюджету організувати навчання осіб, зарахованих на конкурсній основі з числа рекомендованих ДСА. Про те, як скористатися цією можливістю нинішнього року жителям Кіровоградщини, розповіла в. о. завідувача сектору кадрової роботи територіального управління ДСА в області Ганна Бабак:

переглядів: 541
14:52

24 травня цього року в Кіровограді, на Новомиколаївці, у власному житлі загинула від розбійників 78-річна жінка. Лиходії забрали звідти пилосос та срібний ланцюжок з хрестиком.

переглядів: 450
14:40

Про проведення цього місяця державтоінспекцією Кіровоградщини операції "Нетверезий водій – злочинець" повідомляється на її офіційному сайті. Мабуть, це означає, що тепер на виявлення п’яних водіїв залучаються потужніші, ніж зазвичай, ресурси ДАІ.

переглядів: 535
14:36

Справу про спробу передачі тюремником в’язневі наркотику переглянув недавно апеляційний суд Кіровоградської області.

переглядів: 549
13:14

Днями Євросоюз став ближчим до нас: у місті побували перший секретар, заступник голови місії Латвійської Республіки в Україні Лігіта Давидова та помічник надзвичайного і повноважного посла Латвійської Республіки в Україні Ірина Сачук.

переглядів: 675
13:09

Нещодавно кіровоградські журналісти мали можливість виявити свій бойовий дух на ІІ спортивному турнірі з пейнтболу. Захід уже другий рік поспіль проводить народний депутат України Андрій Табалов.

переглядів: 538
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.41074 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua