МЕНЮ


15:45

У 1981 році молодий лікар-терапевт після закінчення Ужгородського державного університету був направлений на роботу у першу міську поліклініку Кіровограда. Пройшовши тривалий професійних шлях, набувши досвіду та авторитету серед колег, нині заслужений лікар України Микола Гамальчук працює завідуючим амбулаторією центру первинної медико-санітарної допомоги №1. Це та ж таки перша поліклініка, яка була реформована та перейменована в центр ПМСД. Ось так 33 роки поспіль і трудиться він в одному медичному закладі.

переглядів: 1563
15:30

Уряд обіцяє пом’якшити удар з допомогою субсидій та компенсацій

Як і очікувалося, в Україні почали зростати тарифи на комунальні послуги.

переглядів: 1660 / коментарі (1)
15:22

На четвертому засіданні 38-ї сесії Кіровоградської міської ради депутати затвердили на посаді заступника міського голови Олексія Олійника. Він отримав підтримку у 39 голосів.

переглядів: 754
15:05

Учасниками антитерористичної операції на сході України, яку наші Збройні сили, правоохоронці та інші спеціальні підрозділи проводять проти тамтешніх озброєних сепаратистів і терористів з Росії, є жителі всіх областей країни, зокрема й Кіровоградщини.

переглядів: 681
15:04

У Кіровограді на Театральній площі мешканці міста прощались зі своїм земляком – телефоністом взводу управління першої мінометної батареї першого аеромобільно-десантного батальйону солдатом Юрієм Власенком, який загинув 3 червня у бою з терористами у Донецькій області під Червоним Лиманом.

переглядів: 615
14:38

Кіровоград готується до відзначення сторіччя від дня народження видатного підводника – Героя Радянського Союзу Ізраїля Фісановича.

переглядів: 671 / коментарі (2)
14:06

В нашу область із Криму переїхали 140 сімей – 250 осіб. Основні питання, з якими звертаються переселенці, – допомога у розселенні, відновлення втрачених документів, влаштування малюків у дитсадочки, школи та вступ до ВУЗів. Про це повідомила на нараді в ОДА заступник голови облдержадміністрації Віта Атаманчук.

переглядів: 840
14:00

З проханням розібратись у причинах незадовільного транспортного сполучення мікрорайону Лелеківка з центром Кіровограда звернулись до “Вечірньої газети” її мешканці.

переглядів: 747
13:50

Про розроблені Мінрегіонбудом зміни до Конституції, якими передбачається децентралізувати в країні владу, ішлося днями на семінарі за участі працівників виконавчих органів Кіровоградської міської ради, організованому її відділом кадрової роботи.

переглядів: 675
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.42784 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua