МЕНЮ


13:47

Відповідно до чинного Порядку компенсації роботодавцям частини фактичних витрат, пов’язаних зі сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року № 153 (далі — Порядок), визначено механізм виплати компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування осіб, яким надано статус безробітного, на нові робочі місця, тобто реалізовано дію ст. 26 та частини другої ст. 27 Закону України «Про зайнятість населення".

переглядів: 617
13:44

З ініціативи Міністерства охорони здоров’я в Україні проведено Національні дні діагностики раків шкіри. Обстежувалося населення на наявність меланоми та інших онкологічних захворювань шкіри, проводилися просвітницькі заходи.

переглядів: 524
13:42

Незважаючи на попереджувально-роз’яснювальну роботу у навчальних закладах області, яку постійно проводить ПАТ "Кіровоградобленерго", із настанням літніх канікул збільшується кількість прикрих випадків, пов’язаних з ураженням дітей електрострумом.

переглядів: 465
13:32

П’ятнадцятого липня розпочнеться і триватиме протягом п’яти тижнів четвертий сезон розкопок стародавнього поселення-гіганта трипільської культури на околицях села Небелівки Новоархангельського району українсько-британською експедицією, яка розпочала свою діяльність 2009 року, продовжила протягом 2012–2013 років і планує завершити її 2015-го.

переглядів: 967
13:24

На початку вулиці Шевченка, у старому корпусі Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, проходять останні державні іспити для випускників. Вперше ж випуск відбувся тут 110 років тому.

переглядів: 565
16:53

За шахрайство, дуже схоже на хабарництво, судили недавно екс-міліціонера з Маловисківського району. Він, працюючи в міліції, узяв у земляка кільканадцять тисяч гривень.

переглядів: 670
16:49

Як повідомила днями прес-служба управління МВС в Кіровоградській області, його співробітники "за підозрою у скоєнні тяжкого злочину затримали раніше судимого жителя обласного центру", і тепер йому загрожує 15 років позбавлення волі, а то й довічне ув’язнення.

переглядів: 627
11:20

11 червня екс-нардеп Лозінський достроково вийшов на свободу. В’язня звільнив Бориспільський міськрайонний суд Київської області, пославшись на незадовільний стан його здоров’я. Прокуратура Київщини того ж дня відреагувала на це рішення заявою про те, що збирається його оскаржити в апеляційному порядку. А 12 червня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про затримання Лозінського міліцією.

переглядів: 649
11:17

Як відомо, купувати крадене – негоже. Та цим правилом знехтували кіровоградці, які фігурують в описаній нижче кримінальній справі як потерпілі. Повіривши у байку шахрая про те, що він працює у системі охорони здоров’я і має можливість красти там ПММ, вони спокушалися дешевизною пропонованих ним бензину і дизпального та віддавали йому грубі гроші наперед. І залишалися ні з чим.

переглядів: 583
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.48821 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua