МЕНЮ


11:15

Працівники ДАІ здійснюватимуть фото- та відеозйомку спроб водіїв давати їм хабарі.

переглядів: 569
11:12

У боротьбі з корупцією найжорсткіші репресивні заходи не увінчаються успіхом, якщо вони не будуть підтримані суспільством. Досвід багатьох країн свідчить про те, що активність громадян, зацікавлених у подоланні корупції, є головною передумовою її подолання.

переглядів: 658
11:07

Зобразити на папері найкращі куточки Кіровограда вирішили місцеві школярі. Вони зібрались на площі перед міською радою, поставили столи, розгорнули великі листи ватману й заходились малювати. Поступово на дитячих малюнках з’являлись пам’ятні місця рідного міста.

переглядів: 914
10:57

"Сонола, "Делікон", "Дивне, "Кум, "Масловія" – усе це торговельні марки підприємств групи "Креатив". "Креативні" соняшникова та соєва олії, маргарини і жири реалізують як в усіх областях України, так і за кордоном.

переглядів: 680
10:54

У вівторок секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський привітав місцевих працівників ЗМІ, які активно висвітлюють життя обласного центру, з професійним святом – Днем журналіста.

переглядів: 649
10:49

З другого червня кіровоградські школярі та студенти, які захотіли брати участь в оплачуваних громадських роботах, почали благоустроювати рідне місто. На сьогодні вже сформовано два трудових загони. Діти трудяться на різних об’єктах. Кореспонденти “Вечірки” поспілкувалися з учасниками громадських робіт, коли ті прибирали сквер біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

переглядів: 826
10:46

З другого червня в Кіровограді розпочали діяти сорок пришкільних таборів, у яких учні перебуватимуть майже три тижні (по двадцяте число). У школах, де є центри естетичного виховання, з таборовиками, окрім учителів, займаються і керівники гуртків таких центрів.

переглядів: 814
10:45

Нинішнього літа на Кіровоградщині діють 543 табори відпочинку. Це, в основному, табори денного перебування школярів при навчальних та позашкільних закладах, а ще сім позаміських закладів оздоровлення і відпочинку. У Долинському районі, є й один оздоровчий табір відомчої приналежності “Сонячний” для дітей з Кривого Рогу. Також оздоровлюватимуться діти у протитуберкульозному санаторії “Стара Осота”. Всього планується оздоровити 68 тисяч юних мешканців області.

переглядів: 611
10:43

Як відомо, з квітня 2012 року реорганізовано водопровідно-каналізаційні підпри- ємства міст обласного значення шляхом при- єднання їх до обласного комунального виробничого підприємства ”Дніпро-Кіровоград”. Сьогодні ОКВП “Дні- про-Кіровоград" надає послуги з централізованого водопостачання у 16 населених пунктах Кіровоградської області, в яких проживає понад 400 тисяч людей, з водовідведення – у шести населених пунктах.

переглядів: 635
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.42094 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua