МЕНЮ


10:41

Програма житлових субсидій гарантує малозабезпеченим громадянам часткове відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг залежно від рівня сукупного доходу сім’ї.

переглядів: 728
10:38

Є категорії громадян, які мають право на декілька видів пенсії та можуть обирати ту пенсію, яку вигідніше отримувати, наприклад, по інвалідності або за віком чи у зв’язку із втратою годувальника.

переглядів: 877
09:52

Сьогодні не один журналіст, перехиливши у дружньому колі з нагоди професійного свята чарку (звісно ж, після робочого дня), згадає цікаві та смішні випадки зі свого особистого досвіду. Дехто з кіровоградських газетярів погодився поділитися такими історіями з ширшим загалом.

переглядів: 686
09:50

Лише протягом минулого тижня працівники комунального підприємства “Міськсвітло” відремонтували обладнання зовнішнього освітлення на дев’яти вулицях Кіровограда. Так, було відновлено освітлення на вулицях Глінки, Сергія Лазо, Київській, Пашутінській, Космонавта Попова, Нижній Биківській, Таврійській, Покровській та Богдана Хмельницького. Також усунуто аварійні ситуації, спричинені обривом дротів на вулицях Верхній Пермській та Добровольского.

переглядів: 352
09:48

Як відомо, світ не сприйняв загарбання Росією Криму. Так, при розгляді в березні Генеральною асамблеєю ООН резолюції про підтримку суверенітету й територіальної цілісності України за цей документ проголосували представники ста держав. Парламентська асамблея Ради Європи ж у квітні ухвалила резолюцію, якою прямо засудила анексію Криму, пославшись на норми міжнародного права, в тому числі Статут ООН, Гельсінський акт ОБСЄ та Статут й Ради Європи. Та, виявляється, дії Росії з приєднання Криму до своєї території суперечать не тільки міжнародному праву, а й національному законодавству Росії. Такого висновку дійшов кіровоградець Валерій ШЕВЧУК – магістр прав у порівняльному конституційному праві, член Міжнародної асоціації юристів у Лондоні, експерт інтернет-журналу "Ezine Articles" (США), старший радник юстиції. Наведемо деякі тези з дослідження юриста.

переглядів: 489
09:46

За побиття сусідки тримав відповідь у Кіровському райсуді Кіровограда місцевий житель. Він не заперечував того, що вчинив насильство, і ось як пояснив свою поведінку.

переглядів: 449
09:44

26 травня цього року Ленінський райсуд Кіровограда постановив ухвалу, якою звільнив Євгена Горбенка з-під варти.

переглядів: 332
09:40

У перший день літа тисячі маленьких кіровоградців прийшли на веселе свято до Міжнародного дня захисту дітей у парк Ковалівський та на Театральну площу. Тут проходило видовищне святкове дійство під назвою "Дитячий балаган".

переглядів: 456
09:34

У галереї "Єлисаветград" відкрилася виставка картин Олександра Репки.
Його роботи часто порівнюють із музичними творами. У його полотнах відчувається відлуння декадансу та романтизму, легкість сприйняття життя. Роботи Репки нікого не залишать байдужими. Переконайтесь у цьому самі, завітавши на виставку.

переглядів: 405
« 1 2 3 4 5 6 7 8
pgt 0.49205 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua