МЕНЮ


14:11

Фахівці із Всесвітнього фонду дослідження раку запевняють, що щоденне вживання всього однієї сосиски може стати причиною виникнення раку кишечнику. За показником смертності цей вид раку випереджає лише рак легенів.

переглядів: 602
13:50

Неповна сім’я – явище, на жаль, нині досить поширене. При цьому в суспільстві існує ряд стереотипів стосовно того, що діти, які виросли у неповних родинах, самі ризикують не знайти свого сімейного щастя через відсутність прикладу нормальної моделі сім’ї, що хлопчики, оскільки у них не було батька перед очима, ростуть інфантильними, без справжніх чоловічих рис, а дівчатка "програмують" себе на самотнє життя. Так це, чи, може, дійсно суспільство нам лише нав’язує ці стереотипи? Як узагалі повинні поводитися батьки при розлученні? Яких помилок вони найчастіше допускаються? Про це – наша розмова із практичним психологом головним спеціалістом Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксаною Клименченко.

переглядів: 1181
13:14

Людина здавна обживала благодатне межиріччя Інгулу, Сугоклеї та Біанки. Це засвідчують археологічні розкопки та випадкові знахідки старожитностей. У часи Запорозької січі на території, яка сьогодні входить до Кіровограда, виникли козацькі зимівники, котрі виросли потім у поселення господарів краю.

переглядів: 829
12:57

Відбити у водіїв охоту до давання хабарів працівникам ДАІ намагається останнім часом це міліцейське відомство. Дійшло до кримінального переслідування порушників Правил дорожнього руху, які просили співробітників ДАІ закрити очі на їхні гріхи і пропонували за це гроші.

переглядів: 546
12:53

У справі про крадіжку з кіровоградського банку величезної суми в різних валютах (у перерахунку на національну – понад 770 тисяч гривень) недавно розбирався Кіровський райсуд. Треба зазначити – уже вдруге.

переглядів: 547
12:37

Питання повернення людей до трудової діяльності, підвищення соціального благополуччя кожної конкретної людини, особливо у сучасних соціально-економічних умовах є сьогодні надзвичайно актуальним.

переглядів: 1448
12:35

Літо для школярів – пора не тільки відпочинку, а й можливість задуматись над своїм професійним вибором. Адже правильний вибір професії є неодмінною умовою соціального становлення кожної людини, від нього залежать зміст та повнота подальшого трудового й особистого життя. Тож, аби допомогти дітям у професійному виборі, служба зайнятості традиційно проводить профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю й під час канікул.

переглядів: 497
12:19

Більше тисячі кіровоградців взяли участь у відзначенні Олімпійського дня, пробігши від військово-меморіального кладовища на території колишньої фортеці святої Єлисавети до площі Героїв Майдану.

переглядів: 547
12:12

Дехто з батьків вагається, чи варто віддавати дитину в музичну школу. Відповімо ствердно: варто, бо музична школа – це не просто місце, де учнів навчають грати на музичних інструментах, а й місце, де формуються їхні душі через сприйняття прекрасного.
Тільки музична школа дає ті мистецькі професійні знання та навички, які ніхто інший не може надати. Викладачі не лише навчають, а й виховують. До того ж, музична школа залучає всю родину учня до світу мистецтва

переглядів: 521
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.46349 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua