МЕНЮ


13:38

Прокуратурою області погоджено клопотання слідчого управління служби безпеки про обрання відносно кіровоградця, який в мережі Інтернет пропагував ідеї сепаратизму та екстремістської діяльності, запобіжного заходу у виді домашнього арешту з застосуванням електронного засобу контролю.

переглядів: 967
13:37

Сьогодні для забезпечення соціального захисту на випадок безробіття громадян, яким важко конкурувати на ринку праці, чинним законодавством у сфері зайнятості з метою стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць передбачені механізми та суттєва підтримка з боку держави.

переглядів: 1549
13:36

Вирішуючи важливі завдання щодо регулювання регіонального ринку праці, обласна служба зайнятості постійно співпрацює з органами влади, роботодавцями, іншими соціальними партнерами. Необхідність такої співпраці зумовлена, перш за все тим, що здійснення заходів стосовно забезпечення мешканців області роботою, є частиною загальної справи, яка потребує комплексного підходу, активізації спільних зусиль та підвищення рівня відповідальності всіх сторін соціального діалогу за стан справ у цій сфері.

переглядів: 4717
13:36

Питання повернення людей до трудової діяльності, підвищення соціального благополуччя кожної конкретної людини, особливо у сучасних соціально-економічних умовах – є сьогодні надзвичайно актуальним.

переглядів: 725
08:45

Сьогодні до Кіровограда привозять тіла двох військовослужбовців Кіровоградського гарнізону Олексія Волохова та Олександра Кондакова, загиблих у Донекцькій області під час проведення Антитерористичної операції 24 червня. (У цей день під Слов'янськом біля гори Карачун терористи збили український військовий вертоліт Мі-8. На борту перебували 9 осіб: 3 членів екіпажу були з Бродів (Львівська область), 2 – з Кіровограда та 4 – з Києва). Прощання із героями, нашими земляками відбудеться завтра, 5 липня, о 10.00 на Театральній площі. Також 5 липня оголошено у Кіровограді, відповідно до розпорядження міського голови, обов'язки якого виконує секретар міської ради Іван Марковський, Днем жалоби. Ця інформація прозвучала сьогодні на нараді, яку провів Іван Марковський з кервниками виконавчих органів міської ради.

переглядів: 1008
21:50

Минулого тижня до чергової частини Олександрійського МВ УМВС України в області стали надходити повідомлення від місцевих жителів про те, що невідомі особи викрадають їх мопеди, які вони залишали на автомобільній стоянці одного з центральних проспектів міста Олександрія. До пошуків були задіяні і працівники відділення ДАІ з обслуговування м. Олександрії при УМВС України в області. Невдовзі інспектори ДАІ старші лейтенанти міліції Андрій Кисіль, Роман Терентьєв та Сергій Зебницький під час нагляду за дорожнім рухом помітили у транспортному потоці та зупинили один із викрадених мопедів, під керуванням місцевого мешканця. На місце події негайно було викликано слідчо-оперативну групу.

переглядів: 990
21:45

Колегія суддів Кіровського районного суду м. Кіровограда за ініціативи двох її членів змінила підсудним, які обвинувачуються у вчиненні особливо тяжких злочинів, міру запобіжного заходу з тримання під вартою на домашній арешт.

переглядів: 962
21:43

Дивіться передачу ТТВ "Акценти" від 3.06 ТТВ

переглядів: 1105
21:40

Дивіться передачу ТТВ "Акценти" від 2.07 ТТВ

переглядів: 1047
« 1 2 3 ... 15 16 17 18 »
pgt 0.44113 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua