МЕНЮ


18:48

Ножницы известны почти всем. Эти инструменты играют огромную роль на производстве и в быту. На производстве чаще всего пользуются ножницами по металлу. На предприятиях швейной отрасли можно встретить различные модели этого инструмента.

переглядів: 1162 / коментарі (3)
09:12

У Кіровоградській області триває робота із забезпечення соціального захисту переселенців, які продовжують прибувати зі Сходу. Створений обласний штаб, який опікується влаштуванням людей у нових умовах.

переглядів: 1070
09:12

4 червня для двох сімей з дітьми рятувальники організували оглядову екскурсію по місту. Ці сім’ї тимчасово проживають у гуртожитку Кіровоградського Національного технічного університету. А так як вони змушені були залишити рідне місто та облаштовуватись на Кіровоградщині, то пропозицію рятувальників краще познайомитись із містом Кіровоград з радістю підтримали.

переглядів: 934
09:11

Для вирішення питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції створено регіональний штаб. Повідомляємо громадянам, які переміщуються на територію Кіровоградщини наступні контактні номери телефонів для звернень з різноманітних питань:

переглядів: 1136
pgt 0.38646 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua