МЕНЮ


18:59

Происшествия являются привычными эпизодами в любом городе. Они оказывают негативное влияние на городскую инфраструктуру, а также и на жителей, принося разрушения и горе во многие семьи. Предугадать начало травмирующего инцидента невозможно, так как оно может быть причиной природного влияния и человеческой халатности, которые имеют одинаковую спонтанность, но разный масштаб и периодичность. Происшествия в Тюмени, также сложно назвать редкостью, так как они имеют свою активность в городе.

переглядів: 1246
15:56

Згідно з положеннями Податкового кодексу України пільги щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, не надаються на об'єкти оподаткування, які використовуються їх власниками з метою отримання доходів (здаються в оренду, лізинг, використовуються у підприємницькій діяльності).

переглядів: 946
15:56

У Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування ПДВ, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, що затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 22.10.2013 р. №609, наведено приклади заповнення поля «Призначення платежу» у платіжних документах на сплату не тільки податків і зборів, а й митних платежів і єдиного соціального внеску.

переглядів: 1047
15:53

Нещодавно відбулась селекторна нарада Кризового енергетичного штабу. У ній взяли участь керівники місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та підприємств ЖКГ. Головував на зустрічі заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Григорій Семчук.

переглядів: 1145
13:59

У рамках підготовки теплового господарства до нового опалювального сезону підприємством ще у квітні поточного року було проведено гідравлічне опресування 118 км. теплових мереж підвищеним тиском. Було виявлено 56 пошкоджень , усунуто у квітні-червні місяцях поточного року 30 пошкоджень з заміною 0,48км теплових мереж.

переглядів: 1052
08:50

Міська влада в Кіровограді готується до чергового етапу реформування житлово-комунального господарства. Зокрма, планується наполовину скоротити кількість ЖЕКів. Про це повідомив під час сьогоднішньої апаратної наради секретар міської ради Іван Марковський.

переглядів: 1056
08:43

Про це повідомив сьогодні на апартній нараді у міській раді секретар міської ради Іван Марковський.

переглядів: 964
pgt 0.39982 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua