МЕНЮ


14:06

Співробітники Кіровоградскої філії ПриватБанку власним коштом придбали бронежилет для співробітника, який захищає Батьківщину на Сході, та 5 кевларових касок для його побратимів.

переглядів: 1043
12:53

Давайте вспомним недавнее прошлое и склад, типичный для того времени: полки с товарами и не всегда аккуратными надписями; захворавший кладовщик — серьезная проблема, так как только он помнит, где лежит необходимая коробка.

переглядів: 2189
12:49

Вже п'ятий місяць поспіль кадрові військові третього окремого полку спеціального призначення міста Кіровограда перебувають у зоні АТО у військово-польових умовах, без кадрових ротацій.

переглядів: 1039
10:44

«Брехню спростовано. Придбані за кошти міської влади бронежилети – якісні». Так секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський коротко підсумував результати випробовувань на міцність захисного спорядження для бійців 17-го батальйону територіальної оборони, придбаного на кошти, виділені міським органом самоврядування.

переглядів: 1339
10:22

Нещодавно заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вадим Дрига, директор Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олег Краснокутський, директор Кіровоградського міського центру обліку та тимчасового перебування бездомних осіб Олександр Желізняк зустрілися з представниками УМВС України в Кіровоградській області на території колишнього приймальника-розподільника, що знаходиться по вулиці 40-річчя Перемоги, 109. Досягнуто домовленості щодо передачі зазначеної будівлі в розпорядження Кіровоградського міського центру обліку та тимчасового перебування бездомних осіб.

переглядів: 1018
pgt 0.39238 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua