МЕНЮ


15:52

Щодо індексації пенсій.
Роз’яснення надає заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Романченко О.Я.

переглядів: 5672 / коментарі (1)
12:05

На цьому наголосив під час сьогоднішньої апаратної наради з керівниками виконавчих органів міської ради секретар міської ради Іван Марковський.

переглядів: 940
11:47

Як уже повідомляла "ВГ", незабаром у Кіровограді планується провести реформу житлово-комунального господарства. Про причини такої необхідності розповів сьогодні на апаратній нараді секретаря міської ради Івана Марковського, що виконує зараз обов'язки міського голови, з керівниками виконавчих органів міської ради.

переглядів: 982
11:23

10 липня о 07:53 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що з балкону багатоповерхівки у м.Світловодську може впасти чоловік.

переглядів: 998
09:16

ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА», яке є найбільшим підприємством міста з надання послуг з теплопостачання і займає на ринку вказаних послуг домінуючу позицію, прозоро проводить свою діяльність у межах правового поля згідно законів України" Про теплопостачання", "Про житлово-комунальні послуги" і є всебічно підконтрольним і підзвітним Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, органам державної виконавчої влади та органам місцевого самоврядування .

переглядів: 1167
09:05

Перезаправляемые картриджи помогают экономить деньги. Струйную печать многие называют слишком дорогой. Каждый раз, когда в оригиналах заканчивается краска, их приходится менять. Перезаправляемые картриджи (ПЗК) позволяют избавиться от лишних трат.

переглядів: 1363
pgt 0.42212 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua