МЕНЮ


16:09

У результаті їх реорганізації вдасться уникнути підвищення квартплати

Комунальний житловий фонд Кіровограда невдовзі обслуговуватиме удвічі менше, ніж тепер, підприємств. Функції, які поки що виконують десять ЖЕКів і КРЕПів, уже покладено на п’ять новостворених комунальних підприємств, кожне зі словосполученням "житлово-експлуатаційна організація" у назві. Так розпорядилася міська рада. Недавніми її рішеннями затверджено статути цих ЖЕО, передано їм певне майно.


переглядів: 556
16:03

У зв’язку із загибеллю бійців Кіровоградського полку 97-ї Миколаївської бригади 17 липня в нашій області було оголошено Днем жалоби. Вісім наших військовослужбовців із третього окремого полку спеціального призначення загинули під час проведення антитерористичної операції, потрапивши під мінометний обстріл у прикордонному пункті Ізвариному, що в Луганській області.

переглядів: 687
15:48

Як особливу охарактеризував секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський 39-у сесію ради, відкриваючи у вівторок перше її пленарне засідання. Як з’ясувалося згодом, особливість полягала в тому, що депутатам уперше за багато років пропонувалося радикально зменшити кількість комунальних підприємств міськради, відповідальних за утримання житлового фонду. Та перед тим, як розібратися в цьому непростому питанні, депутати розглянули низку інших.

переглядів: 900
15:38

Підприємства, що взялися перевозити пасажирів, мають виконувати вимоги укладених з ними угод. На цьому наголосив на апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради секретар міськради Іван Марковський у понеділок.

переглядів: 570
15:32

У Кіровограді тролейбусний маршрут № 10 "Вул. Генерала Жадова – Лісопаркова" із 17 липня відновлено відповідно до затвердженої схеми руху громадського транспорту. Про це повідомив заступник міського голови Сергій Васильченко.

переглядів: 742
15:26

Від початку військових дій на сході України кіровоградські органи влади й волонтери надають нашим оборонцям усебічну допомогу.

переглядів: 847
15:09

З діяльністю шахти "Інгульська" державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" (СхідГЗК) минулого тижня її працівники ознайомили очільників двох кіровоградських громадських організацій та журналістів.

переглядів: 637
15:07

У липні розпочинає активно квітнути небезпечний бур’ян – амброзія. Вона швидко розповсюджується й дуже висушує ґрунт культурних посівів, викликаючи пригнічення посіяних рослин, а також негативно впливає на здоров’я людей.

переглядів: 756
13:59

Щодня мені доводиться користуватися кіровоградським громадським транспортом, найчас- тіше – маршруткою №55. І майже щоразу стаю свідком того, як водії не дуже охоче беруть у салон пенсіонерів, інших пільговиків.

переглядів: 633
1 2 »
pgt 0.46171 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua