МЕНЮ


11:49

Спеціалісти управління розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення продовжують здійснювати моніторинг об’єктів сезонної торгівлі у Кіровограді, зокрема пивних наметів. Про це повідомила під час наради секретаря міської ради Івана Марковського з керівниками виконавчих органів начальник управління Наталія Бабенко.

переглядів: 1303
10:20

Про це секретар міської ради Іван Марковський заявив під час сьогоднішньої апаратної наради з керівниками виконавчих органів міської ради.

переглядів: 1183
10:11

Иногда так хочется изменить свою жизнь, чтобы она стала лучше и заиграла новыми красками. В ход идет практически все, но не стоит забывать о том, что изменения стоит начинать с себя. Многие сериалы и фильмы рассказывают нам о том, как можно изменить жизнь, а что из этого вышло – показывается уже потом. Не стоит переживать, если что-то идет не так, как вы задумали, пройдет время и все изменится. За черной полосой наступит белая, поэтому праздника ждать совсем недолго, главное, запастись терпением.

переглядів: 1388
09:51

Сьогодні під час апаратної наради секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський доручив керівникам управління фінансів, відділу кадрової роботи, а також контрольної служби підготувати інформацію про те, як виконується 65-а постанова уряду щодо економії бюджетних коштів органами місцевого самоврядування.

переглядів: 1161
09:44

Сьогодні під час апаратної наради, що вів секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський, до зали зайшли кілька жінок, які, як з'ясувалося, торгують на вулиці Преображенській продуктами харчування. Торговельниці скаржилися на правоохоронців, що проганяють їх із вулиці, посилаючись на відповідне рішення виконкому про заборгівлю торгівлі в цьому місці.

переглядів: 1269
09:37

До Кіровограда привезли тіла восьми віськовослужбовців, які загинули в зоні АТО 15 липня під час мінометного обстрілу терористами. Як повідомив сьогодні на апаратній нараді секретар міської ради Іван Марковський, двоє із загиблих є кіровоградцями (решта - жителі області), але одного з них рідні поховають на Вінничині. Та панахида за всіма загиблими відбудеться у нашому обласному центрі.

переглядів: 1208
09:29

У парку Ковалівському в Кіровограді почали будувати шаховий клуб. Про це повідомив на апаратній нараді секретаря міської ради Івана Марковського начальник управління капітального будівництва міської ради Віктор Ксеніч.

переглядів: 1241
pgt 0.39167 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua