МЕНЮ


11:29

Підставою для звільнення майна платника податків з-під податкової застави та її виключення з відповідних державних реєстрів є документ, що засвідчує закінчення будь-якої з наступних подій:

переглядів: 1203
11:28

В будинках, які обслуговує комунальне підприємство «Теплоенергетик», зараз проходить інвентаризація теплових мереж та паспортизація будинків. Інспектують комунікації спільно працівники міських житлово-експлуатаційних контор разом зі спеціалістами теплогенеруючого підприємства.

переглядів: 1158
11:25

За вказівкою прокуратури області розпочато кримінальне провадження відносно чоловіка, який сьогодні вночі вчинив стрілянину в жилому масиві у центрі міста.

переглядів: 1251
11:24

Зведений загін рятувальників Кіровоградщини у складі групи піротехнічних робіт та фахівця медичної служби відбув 21 липня у напрямку Слов’янська Донецької області. На фасаді Управління ДСНС в області відбулось освячення особового складу, що вирушає на Донеччину для скорішого відновлення нормальної життєдіяльності у місті.

переглядів: 1273
11:12

Як уже повідомляла «ВГ», невдовзі у Кіровограді, відповідно до рішення міської ради, буде реорганізовано ЖЕКи та КРЕПи й змінено самі підходи до адміністрування та організації надання послуг з утримання житлових будинків та прибудинкових територій. Детальніше про те, чим викликані такі зміни, яких результатів від них чекає влада и що зміниться для населення, розповів сьогодні під час прес-конференції розповів заступник міського голови Геннадій Осетров.

переглядів: 1339
pgt 0.39721 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua