МЕНЮ


12:23

Художньо-меморіальний музей О. Осмьоркіна підготував виставку "Сповнений духом патріотизму", присвячену відомому кіровоградському архітектору Анатолію Губенку, який, на жаль, раптово пішов з життя в листопаді минулого року. Це спільний мистецький проект музею та обласної організації Національної спілки архітекторів України за сприяння вдови архітектора Юліани Вікторівни, котра надала не лише фотознімки та численні документи з особистого архіву Анатолія Лук’яновича, а й чимало його акварелей і живописних робіт.

переглядів: 573
12:18

Так називається чорна комедія ізраїльського режисера Тальї Леві, що здобула гран-прі від глядачів 5-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Церемонія його закриття пройшла днями в Одеському академічному театрі музичної комедії.

переглядів: 548
16:09

У результаті їх реорганізації вдасться уникнути підвищення квартплати

Комунальний житловий фонд Кіровограда невдовзі обслуговуватиме удвічі менше, ніж тепер, підприємств. Функції, які поки що виконують десять ЖЕКів і КРЕПів, уже покладено на п’ять новостворених комунальних підприємств, кожне зі словосполученням "житлово-експлуатаційна організація" у назві. Так розпорядилася міська рада. Недавніми її рішеннями затверджено статути цих ЖЕО, передано їм певне майно.


переглядів: 559
16:03

У зв’язку із загибеллю бійців Кіровоградського полку 97-ї Миколаївської бригади 17 липня в нашій області було оголошено Днем жалоби. Вісім наших військовослужбовців із третього окремого полку спеціального призначення загинули під час проведення антитерористичної операції, потрапивши під мінометний обстріл у прикордонному пункті Ізвариному, що в Луганській області.

переглядів: 694
15:48

Як особливу охарактеризував секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський 39-у сесію ради, відкриваючи у вівторок перше її пленарне засідання. Як з’ясувалося згодом, особливість полягала в тому, що депутатам уперше за багато років пропонувалося радикально зменшити кількість комунальних підприємств міськради, відповідальних за утримання житлового фонду. Та перед тим, як розібратися в цьому непростому питанні, депутати розглянули низку інших.

переглядів: 906
15:38

Підприємства, що взялися перевозити пасажирів, мають виконувати вимоги укладених з ними угод. На цьому наголосив на апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради секретар міськради Іван Марковський у понеділок.

переглядів: 574
15:32

У Кіровограді тролейбусний маршрут № 10 "Вул. Генерала Жадова – Лісопаркова" із 17 липня відновлено відповідно до затвердженої схеми руху громадського транспорту. Про це повідомив заступник міського голови Сергій Васильченко.

переглядів: 750
15:26

Від початку військових дій на сході України кіровоградські органи влади й волонтери надають нашим оборонцям усебічну допомогу.

переглядів: 849
15:09

З діяльністю шахти "Інгульська" державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" (СхідГЗК) минулого тижня її працівники ознайомили очільників двох кіровоградських громадських організацій та журналістів.

переглядів: 649
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.46967 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua