МЕНЮ


15:28

За даними прокуратури, з початку року в нашій області зафіксовано десять випадків суїциду підлітків, п’ять із них – летальні. Для порівняння: за весь минулий рік було лише шість таких випадків. У тридцяти відсотках випадків причиною самогубств стало невдоволення батьків успішністю навчання їхніх дітей, результатами ЗНО, підсумкової атестації. Ця сумна статистика дала нам привід для розмови на тему суїциду дітей із уже постійним консультантом нашої газети в психологічних питаннях – практичним психологом головним спеціалістом Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксаною Клименченко.

переглядів: 1322
15:24

Перша газета, що несла читачеві новини, з’явилася у Центральній Україні 1874 року.

переглядів: 743
15:13

Турбота про найбільш уразливі верстви населення – інвалідів, людей похилого віку, інших громадян – вважається показником стабільності та цивілізованості будь-якої держави. І це залежить не лише від рівня її економічного розвитку. Важливо створити умови для гідного та повноцінного життя соціально не захищених громадян. А головне, щоб були люди, яким не байдужа їхня доля.

переглядів: 511
15:00

Особливо добре втамовують спрагу огірки, кавуни, дині, полуниця, селера та цукіні.

переглядів: 630
14:54

Уже дев’ять років у Долинському районі діє незалежна газета "Провінція", головним редактором якої є Михайло Федоров – талановита й цілеспрямована людина. Успіхом у своїй справі, передусім, він завдячує службі зайнятості, адже свого часу отримав інформаційну, консультаційну, фінансову підтримку для започаткування підприємницької діяльності – заснування власної газети, що сьогодні є успішною сімейною справою.

переглядів: 622
11:42

Уже кілька днів у Центральному сквері Кіровограда не видно і не чути представниць благодійного фонду "Центр Всесвіту". А ще минулого тижня від волонтерок із цієї організації проходу не було. Як і протягом кількох останніх місяців. З березня вони чіплялися до перехожих, просячи їх вкинути у прозорі скриньки із символікою фонду гроші – то на лікування хворих дітей, то на допомогу переселенцям з Криму та Сходу України, то на підтримку української армії. Мабуть, молодь відвернулася від "Центру "Всесвіту", дізнавшись про те, що міліція завела стосовно голови цього фонду Олега Богоявленського кримінальне провадження (про це розповідалося у попередньому номері "Вечірки", публікація "Благодійний – неблагонадійний?"). Ну, кому приємно просити пожертви від імені організації, керівникові якої ставлять у провину привласнення декількох десятків тисяч гривень?

переглядів: 495
11:38

У цьому переконаний старший слідчий слідчого відділення Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області Андрій Лось. Він з дитинства знайомий з особливостями роботи правоохоронця, адже зростав у родині міліціонера. До речі, й старший брат Андрія пішов батьковим шляхом, він уже тривалий час працює дільничним.
Маючи таку рідню, Андрій не вагався, коли подав документ у юридичний виш. Після його закінчення, у 2012 році, молодий офіцер був направлений до Знам’янського міськвідділу міліції, де й служить тепер.

переглядів: 814
11:35

Вбивство керівника фінансової компанії, що сталося минулого тижня в Олександрійському районі, значилося нерозкритим лише кілька днів. Розшуковці із кількох обласних управлінь міліції, в тому числі Кіровоградського, уже затримали і виконавців, і замовника злочину.

переглядів: 507
11:26

Це – не просто приказка. Рибалки – це особливі люди, і зрозуміти їх можуть тільки інші рибалки.
Це коли з нетерпінням чекаєш вихідного, аби вибратися з вудкою на річку чи став, коли по вечорах у будні перебираєш ці вудки годинами, підбираючи нові поплавки, роблячи змінні повідки із гачками. Коли, отримавши зарплату, в першу чергу поспішаєш до рибальського магазину за новими девайсами, як зараз це модно казати, – за набором грузил, воблером чи тубусом для поплавків

переглядів: 784
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.5048 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua