МЕНЮ


11:23

Добре, коли люди проявляють ініціативу та роблять територію навколо свого будинку ошатною та привабливою. Ось і родина Галини Попової, яка мешкає в будинку №1-Д на вулиці Ціолковського в Кіровограді, вирішила, що куточок під їхніми вікнами має милувати око, створювати гарний настрій. Вирішили і зробили. Тепер тут гарні клумби приваблюють погляди перехожих яскравими квітами, а у казковому будиночку мешкають гномики, які охороняють тутешніх жильців від усіляких негараздів. На пеньках знайшли місце різноманітні глечики та скриньки. І вся ця казкова краса огороджена фігурним парканчиком.

переглядів: 630
19:03

Міська влада Кіровограда бере активну участь у наданні допомоги військовим частинам, які перебувають у зоні антитерористичної операції, а також дислокуються на території міста. Так, на початку травня Кіровоградська міська рада ухвалила рішення про виділення 99,9 тисячі гривень на придбання бронежилетів для військовослужбовців 17-го батальйону територіальної оборони, сформованого з мешканців міста й області. Як тільки виробник їх виготовить, бронежилети передадуть військовим.

переглядів: 779
19:00

Секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський наприкінці минулого тижня розповів журналістам про День діалогу за участі Президента України Петра Порошенка (відбувся в Києві в межах проекту "Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування в Україні").

переглядів: 700
18:59

Другого липня громадян приймав секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський.

переглядів: 706
18:56

Нещодавно в одному з місцевих ЗМІ з’явилася інформація, що начебто тариф на проїзд у Кіровограді збираються з першого вересня підвищити ледь не до 4 гривень 50 копійок. Однак насправді це лише чутки. Робоча група з розгляду розрахунків тарифів на послуги пасажирського автобусного транспорту на міських автобусах маршрутів загального користування вже сформована, на її розгляд свої розрахунки на сьогодні подав тільки один перевізник. І про 4,50 гривні там не йдеться.

переглядів: 729
18:53

У "газовій" справі Юлії Тимошенко нарешті поставлено крапку. 24 червня захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко отримав рішення Верховного Суду України, яке було ухвалено повним складом суду (42 судді) на спільному засіданні всіх палат.

переглядів: 682
18:51

Другого липня у Кіровограді відбулися одразу три мітинги: один – біля обласного військкомату, ще два – на площі Героїв Майдану.

переглядів: 742
18:50

Напередодні Дня Конституції та Дня молоді України представники молодіжної ради при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради на площі Героїв Майдану провели патріотичний захід за єдність та цілісність України.

переглядів: 707
18:46

Питання створення належних умов для захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини розглядалося на нараді у Кіровоградській міській раді, яку провів заступник міського голови Вадим Дрига.

переглядів: 747
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.42958 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua