МЕНЮ


18:45

Цьогоріч міське КП "Теплоенергетик" значну увагу приділяє ремонту та модернізації свого структурного підрозділу в селищі Новому. Комунальне підприємство отримало необхідне фінансування та зможе розпочати реалізацію проекту ремонту водопровідних і каналізаційних мереж селища.

переглядів: 749
18:44

Минулого тижня у Кіровоградському кібернетико-технічному коледжі в урочистій обстановці випускникам закладу вручили дипломи молодших спеціалістів та бакалаврів.

переглядів: 537
18:41

2 – 4 жовтня в Кіровограді, на території виставкового комплексу, що на вулиці Мурманській, 8, удруге відбудеться Всеукраїнська агропромислова виставка "АгроЕкспо".

переглядів: 639
18:23

У нашій області – другий з початку року випадок зараження лептоспірозом. 36-річний чоловік госпіталізований до Гайворонської центральної районної лікарні 10 червня, зараз він одужує, незабаром його випишуть, повідомляє прес-служба головного управління Держсанепідслужби України в області.

переглядів: 665
18:21

В Україні не вистачає більше половини від необхідної кількості вакцин – задовольнити потреби наявними можна лише на 47 відсотків.

переглядів: 533
18:11

Попри тривалу стресову ситуацію через події в країні медики поки що не зафіксували збільшення кількості хворих на гіпертонію та виразкову хворобу, для яких стрес є фактором ризику.

переглядів: 537
18:02

Вимагайте у продавця сертифікати. Якість порошку, на жаль, не можна визначити на око чи навпомацки. Його можуть підтвердити тільки спеціальні дослідження. Перед тим, як потрапити на полиці магазинів, порошок має пройти дві обов’язкові процедури. Це – санітарно-гігієнічна експертиза та отримання декларації про відповідність. Окрім того, за бажанням виробники можуть додатково отримати сертифікат про відповідність.

переглядів: 1145
17:57

Тільки 12 відсотків людей живуть у містах, де якість повітря відповідає нормам.

переглядів: 547
17:48

Чимало пізнавального можна знайти, досліджуючи відомі дворянські родоводи, пов’язані з Єлисаветградщиною. Особистості, які носили прізвища Келеповські, Емануелі, Ерделі, Соколови-Бородкіни та інші, розвивали засади самоврядування в краю, проявили себе як громадські діячі та благодійники. В силу відомих історичних обставин і подій представники згаданих сімей доживали віку на значній відстані від батьківщини – в Північній Америці, Західній Європі. Тривалий час про “дворянські гнізда” Єлисаветградщини майже не згадували, але, як засвідчують архівні джерела, діяльність деяких представників названого “сословия” мала філантропічний характер і може слугувати прикладом для наслідування.

переглядів: 875
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.45902 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua