МЕНЮ


12:11

Кіровоградський ОМВК здійснює набір добровольців, які проходили військову службу у військових частинах ВДВ, військ спеціального призначення, морської піхоти, державної прикордонної служби.

переглядів: 6953
12:07

Відповідно до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, право на забудову земельної ділянки реалізується її власником або користувачем за умови використання земельної ділянки відповідно до вимог містобудівної документації.

переглядів: 2360
13:52

Владиславу Скрипніченку 2005 року народження з села Гаївка Кіровоградської області необхідна наша допомога.

переглядів: 2758
12:03

Минулого тижня волонтери громадської організації "Українська варта" вкотре доставили безпосередньо в зону АТО бійцям 34-го батальйону територіальної оборони необхідні речі: комплекти військової форми, нічний приціл, ліхтарики, радіостанції, біноклі, запчастини до автомобілів, взуття, бронежилети, продукти харчування, засоби особистої гігієни, воду. Завдяки допомозі небайдужих громадян організація змогла зібрати й закупити найнеобхідніше. Доставили також малюнки й листи від малечі, які дуже підіймають бойовий дух. Дитячим малюнкам і листам, схоже, радіють найбільше: читають і роздивляються їх у першу чергу. Посміхаються.

переглядів: 2801
11:44

Шановні кіровоградці! Адміністрація Кіровоградського міського району електричних мереж повідомляє, що у вересні 2014 року буде проведено комплекс планових технічних заходів, спрямованих на підвищення якості електропостачання. У зв’язку із ремонтом і технічним обслуговуванням ліній, перебоїв з електропостачанням слід очікувати споживачам (юридичним особам та побутовим абонентам), зареєстрованим за наведеними нижче адресами. Роботи виконуватимуться з 8.00 до 18.00.

переглядів: 2408
13:25

Сьогодні кіровоградці провели в останню путь свого земляка військовослужбовця Збройних Сил України Ігоря Горовенка. Життя Ігоря Сергійовича героїчно обірвалось 16 серпня на 28-му році життя під селищем Старобешевим Донецької області. Велике горе об’єднало всіх людей, які прийшли віддати останню шану герою, який поклав своє життя за незалежність, єдність та цілісність рідної країни.

переглядів: 2525
13:24

Головою Кіровоградської міської організації Ліберальної партії України став Олег Лунгул (у недалекому минулому – депутат міської ради, директор департаменту економіки й фінансів міської ради). Його на цей пост обрали делегати конференції міської організації ЛПУ, яка відбулася позавчора, 20 серпня.

переглядів: 2629
18:28

Как не похож современный процесс покупки товаров на то, что было ранее -  современным родителям больше не нужно ходить по торговым точкам в поисках подходящего товара – теперь заказать интересующий товар вполне можно в Сети.

переглядів: 2716
18:25

В первый период после рождения малыш большую часть времени проводит в колыбели, которая, по сути, является его личным пространством, а потому должна обладать максимальным комфортом и безопасностью. Кроме того, современные оснащены самыми разнообразными функциональными принадлежностями, которые помогут создать комфортные условия для малыша и помочь маме ухаживать за ним.

переглядів: 2647
1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.44695 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua