МЕНЮ


16:14

"От имени журналистов успокоим: на слова и поступки людей столь почтенного возраста обижаться попросту нельзя". Цією зверхньо-поблажливою фразою закінчується одна із філіппік на адресу секретаря Кіровоградської міської ради Івана Марковського, опублікованих у тижневику "Украина-центр". Так, останнім часом деякі ЗМІ розгорнули проти Марковського, та й теперішньої влади обласного центру загалом, справжню кампанію. Одним із фронтів у цій боротьбі за уми кіровоградців став Ленінський райсуд, де секретар міської ради виступає в ролі відповідача у цивільній справі за позовом до нього облдержтелерадіокомпанії.

переглядів: 2216
07:56

Сьогодні, 7 серпня, для кіровоградців ще один скорботний день. Місто прощатиметься з трьома військовослужбовцями 3-го Кіровоградського полку спеціального призначення оперативного командування “Південь” сухопутних військ Збройних сил України.

переглядів: 2154
07:56

Наш земляк, Василь Петринко, 1992 року народження - боєць Кіровоградського полку спеціального призначення отримав тяжкі поранення в ході антитерористичної опреації і знаходиться на лікуванні на території Росії в м. Гуково.

переглядів: 2048
16:14

У суспільстві чомусь закріпились хвороби, якими хворіти соромно, але водночас вони вже давно вийшли за групи ризику. Нині діагноз ВІЛ або СНІД – зовсім не ознака того, що людина веде асоціальний спосіб життя, чи має згубні залежності. Діагноз також не є смертельним, але незмінно шокує пацієнта. Що робити, якщо ви чи ваші близькі зіштовхнулись з подібною бідою?

переглядів: 2225
14:01

Днями очільники обласного штабу, що опікується питаннями соціального забезпечення вимушених переселенців, Віта Атаманчук та Ігор Парфьонов особисто оглянули будинки у селах Світловодського району, які пропонуються для заселення громадян, що прибули з Донецької та Луганської областей.

переглядів: 2058
13:59

Дивіться передачу ТТВ "Акценти" від 5.08
ТТВ

переглядів: 2111
14:56

Всі сім кіровоградських автотранспортних підприємств, які здійснюють пасажирські перевезення подали до міської робочої групи з розрахунку тарифів на послуги пасажирських перевезень власні розрахунки вартості проїзду.

переглядів: 2014
14:53

Завтра, 6 серпня, у Кіровограді знову скорботний день. Місто прощатиметься зі своїми чотирма славними синами, спецпризначенцями 3 окремого полку Сухопутних військ Збройних Сил України, які віддали свої життя за незалежність і свободу рідної країни.

переглядів: 1948
13:36

Дивіться передачу ТТВ "Акценти" від 4.08
ТТВ

переглядів: 2085
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.43444 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua