МЕНЮ


13:25

Проходячи подвір’ям п’ятиповерхівки, що на вулиці Пацаєва у Кіровограді (будинок №3, корпус 2), мимоволі звертаєш увагу на дитячий майданчик, який власними руками створили її жителі. Однак на цьому вони не зупинилися.

переглядів: 1953
11:30

Вихідні для Кіровограда були трагічними - кіровоградці прощалися з нашими прикордонниками Олегом Паршутіним та Ростиславом Черноморченком, які загинули 31 липня під час мінометного обстрілу терористами прикордонної застави “Василівка”, Амвросіївського району, Донецької області. Олега Паршутіна ховали у суботу, а Ростислава Черноморченка - у неділю. На Театральній площі, де прощалися з Героями, стояв плач, рідні були чорні від горя, втрачали свідомість, їм надавали допомогу лікарі "швидкої".

переглядів: 2082
10:36

У Кіровограді триває реорганізація сфери обслуговування житлового фонду. У процесі цієї реорганізації фахівці головного управління житлово-комунального господарства міської ради спільно із контрольною службою міської ради проводить перевірки поки що діючих ЖЕКів та КРЕПів, і при цьому виявляє порушення. Які саме, розповів заступник міського голови Геннадій Осеторв на прикладі одного ЖЕКУ сьогодні на апаратній нараді, яку провів секретар міської ради Іван Марковський.

переглядів: 2040
10:12

Про це, а також про те, як узагалі готується міське господарство до опалювального періоду, йшлося сьогодні на апаратній нараді, яку провів секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський.

переглядів: 2114
10:02

У деяких ЗМІ з'явилася інформація, що начебто у Кіровограді можуть встановити тариф на проїзд у громадському транспорті до 5 гривень. Цю інформацію спростував сьогодні на апаратній нараді секретар міської ради Іван Марковський.

переглядів: 1952
09:49

І для цього є підстави, висловив сьогодні впевненість на апаратній нараді секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський.

переглядів: 1928
09:43

Про це повідомив сьогодні під час апаратної наради секретар міської ради Іван Марковський.

переглядів: 1864
14:35

Всі сім кіровоградських автотранспортних підприємств, які здійснюють пасажирські перевезення подали до міської робочої групи з розрахунку тарифів на послуги пасажирських перевезень власні розрахунки вартості проїзду.

переглядів: 1906
14:32

У суботу кіровоградка Ганна Філатівна Гаврилюк відсвяткувала поважний ювілей – другого серпня їй виповнилося 102 роки. Зі святом її привітали заступник кіровоградського міського голови Олексій Олійник та начальник управління відділу соціальної підтримки Кіровоградської міської ради Юлія Вовк. Представники влади вручили довгожительці квіти, грошову допомогу та подарунок, побажали їй міцного здоров’я та довгих років життя.

переглядів: 2046
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.41382 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua