МЕНЮ


15:01

Друге засідання тридцять дев’ятої сесії Кіровоградської міської ради відбулося 29 липня. Питання про сезонну торгівлю в місті пивом, квасом, морозивом депутати розглянули одним із перших. Точніше, вони заслухали заступника міського голови Сергія Васильченка, відповідального, серед деяких інших сфер, за цю галузь.

переглядів: 1272
14:44

Наприкінці липня на новій алеї Слави Рівненського кладовища було поховано чотирьох кіровоградських бійців, які загинули під час Антитерористичної операції на сході України.

переглядів: 1170
14:37

За дорученням секретаря Кіровоградської міської ради Івана Марковського управління фінансів, контрольна служба та відділ кадрової роботи проаналізували стан виконання органами місцевого самоврядування постанови Кабінету Міністрів України №65 "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету". Підготовлену інформацію керівники вищезгаданих підрозділів виконавчих органів ради оприлюднили у понеділок на апаратній нараді, що провів Іван Марковський.

переглядів: 1118
14:12

Минулого тижня на апаратну нараду, яку проводив секретар міської ради Іван Марковський, прийшла група кіровоградських торговельників, які хочуть продавати свою продукцію на вулиці Преображенській. Вони стверджували, що торгують тим, що виростили самі, на Центральному ринку, казали, їм місця немає, а годувати чимось родину потрібно.

переглядів: 1023
14:03

28 липня Кіровоград прощався зі своїм земляком, старшиною 3-го Кіровоградського полку спеціального призначення Віктором Гаркавенком, який був поранений під час антитерористичної операції на сході країни і згодом помер від ран у військовому шпиталі.

переглядів: 1893
13:51

Щорічно в останню неділю липня в Україні відзначається День працівників торгівлі. Тож минулого четверга кіровоградських працівників сфери торгівлі відзначили у Кіровоградській міській раді. Найкращих спеціалістів галузі нагородили цього дня відзнаками Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету.

переглядів: 1034
13:46

У Кіровограді в Ковалівському парку завершено підготовчі роботи для початку зведення дерев’яного шахово-шашкового павільйону.

переглядів: 1018
13:29

Нині міська влада у Кіровограді особливу увагу приділяє проблемі пасажирських перевезень – зокрема, домоглася зменшення тарифу на перевезення пасажирів, почала відновлювати на прохання мешканців окремі маршрути, приводити до тями перевізників, що відмовляються возити пільговиків. І все ж ще залишається чимало невирішених питань. Зокрема, ось які пропозиції є у депутата Кіровоградської міської ради Павла Топчія.

переглядів: 1126
13:21

СБУ закликає громадян України якомога менше користуватися соцмережами та робить все для захисту користувачів мобільного зв’язку. Про це на прес-конференції повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко.

переглядів: 1035
1 2 3 »
pgt 0.46477 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua