МЕНЮ


11:30

Вихідні для Кіровограда були трагічними - кіровоградці прощалися з нашими прикордонниками Олегом Паршутіним та Ростиславом Черноморченком, які загинули 31 липня під час мінометного обстрілу терористами прикордонної застави “Василівка”, Амвросіївського району, Донецької області. Олега Паршутіна ховали у суботу, а Ростислава Черноморченка - у неділю. На Театральній площі, де прощалися з Героями, стояв плач, рідні були чорні від горя, втрачали свідомість, їм надавали допомогу лікарі "швидкої".

переглядів: 2102
10:36

У Кіровограді триває реорганізація сфери обслуговування житлового фонду. У процесі цієї реорганізації фахівці головного управління житлово-комунального господарства міської ради спільно із контрольною службою міської ради проводить перевірки поки що діючих ЖЕКів та КРЕПів, і при цьому виявляє порушення. Які саме, розповів заступник міського голови Геннадій Осеторв на прикладі одного ЖЕКУ сьогодні на апаратній нараді, яку провів секретар міської ради Іван Марковський.

переглядів: 2083
10:12

Про це, а також про те, як узагалі готується міське господарство до опалювального періоду, йшлося сьогодні на апаратній нараді, яку провів секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський.

переглядів: 2133
10:02

У деяких ЗМІ з'явилася інформація, що начебто у Кіровограді можуть встановити тариф на проїзд у громадському транспорті до 5 гривень. Цю інформацію спростував сьогодні на апаратній нараді секретар міської ради Іван Марковський.

переглядів: 1985
09:49

І для цього є підстави, висловив сьогодні впевненість на апаратній нараді секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський.

переглядів: 1994
09:43

Про це повідомив сьогодні під час апаратної наради секретар міської ради Іван Марковський.

переглядів: 1882
pgt 0.40484 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua