МЕНЮ


10:13

Молодий шахтар з Кіровограда Станіслав Руткевич опинився у доволі складній життєвій ситуації. Важка травма перекреслила всі його плани – пошкодження хребта потягло за собою нерухомість. Його родина, попри все пережите та нинішні труднощі, не втратила надію, не опустила рук та звернулась до Харківського інституту клітинної реабілітації з проханням про надання кваліфікованої допомоги у даній ситуації з урахуванням нашого багаторічного досвіду у вирішенні подібних проблем.

переглядів: 2191
09:43

Міська влада сьогодні бере на себе фактично всі видатки на організацію поховань загиблих кіровоградців – учасників антитерористичної операції.

переглядів: 1923
09:42

У Кіровограді обмежується право фізичним та юридичним особам використання салютів, феєрверків та інших піротехнічних засобів на весь час дії антитерористичної опреації.

переглядів: 1906
09:41

У зв’язку зі спекотною погодою активізувалися процеси цвітіння синє-зелених водоростей у Кременчуцькому водосховищі.

переглядів: 1987
09:37

До дев’яти пляжів, яким раніше держсанепідслужба області надала паспорти на відкриття, додався ще один. На прохання жителів області, які зверталися на «гарячу» лінію Головного управління Держсанепідслужби у Кіровоградській області, надаємо перелік адрес безпечного купання:

переглядів: 1940
09:31

12 серпня, виконавчий комітет Кіровоградської міської ради погодив проект рішення Кіровоградської міської ради “Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей — мешканців м. Кіровограда”.

переглядів: 2414
09:29

12 серпня, виконавчий комітет Кіровоградської міської ради прийняв рішення про надання грошової допомоги низці категорій мешканців обласного центру.

переглядів: 1803
09:28

Прокуратурою Новомиргородського району в ході перевірки діяльності районної ради виявлено незаконне рішення на відчуження майна позашкільного закладу освіти.

переглядів: 1811
pgt 0.43567 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua