МЕНЮ


14:34

Сьогодні відбулося перше засідання міської комісії з питань почесних звань та нагород у новому складі. Нагадаємо, що очолив її заступник кіровоградського міського голови Олексій Олійник, до складу комісії входять чотирнадцять осіб, серед яких - представники виконавчих органів міської ради, депутати міської ради, представники Майдану, профспілкових організацій.

переглядів: 1855
13:52

У двох кіровоградських комунальних закладах – лікарні швидкої медичної допомоги та НВО №15 до нового опалювального сезону буде встановлено сучасні енергоефективні котли, які працюватимуть на пілетах.

переглядів: 2028
13:34

У п’ятницю, 15 серпня, мешканці міста попрощалися з двома бійцями 34 кіровоградського батальйону територіальної оборони Віталія Петровича та Романа Крадожона.

переглядів: 2183
13:31

Головне управління житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради запрошує мешканців міста, членів громадських організацій ознайомитися з проектом положення про міжвідомчу комісію з влаштування індивідуального опалення та розгляд заяв про надання на влаштування індивідуального опалення при відмові споживачів від централізованого теплопостачання. Всі свої пропозиції, зауваження та побажання щодо прийняття положення необхідно надсилати на електронну адресу: ssg223@mail.ru чи повідомляти за тел/факс: 24 84 55

переглядів: 1986
13:09

Суттєве зменшення поставок газу та вугілля на теплові електростанції призвели до дефіцитного балансу виробництва і споживання електричної енергії.

переглядів: 1817
13:07

З наближенням опалювального сезону питання використання електричної енергії для обігріву помешкань і забезпечення гарячого водопостачання за умов обмеження постачання природного газу набуває особливої актуальності.

переглядів: 1963
13:04

Чтобы эффективно противодействовать преступным элементам необходимо травматическое оружие. Целевое его назначение состоит во временом выведении противника из строя

переглядів: 1860
10:35

Сьогодні вночі майже повністю вигоріло кафе DVA coffee. На початку третьої ночі невідомі у капюшонах підішли до кав'ярні та кинули в неї пляшки із запалюючою сумішшу.

переглядів: 1913
pgt 0.42736 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua