МЕНЮ


16:56

Десятки працівників уранових шахт ДП "СхідГЗК", які розташовані у Кіровоградській області, не могли й подумати, що цього року професійне свято (відзначається в останню неділю серпня) їм доведеться провести на фронті. На день написання цього матеріалу до Збройних Сил України було мобілізовано більше 40 гірників зІ "СхідГЗК". Декому вже довелося взяти участь у бойових діях. У тому числі – 23-річному електрогазозварнику дільниці № 6 Інгульської шахти Олександру Костюніну, представникові місцевої шахтарської династії (тут працюють його батьки, дядько, трудилися дідусь і бабуся).

переглядів: 903 / коментарі (1)
16:43

На сьогодні у Кіровограді користувачі земельних ділянок заборгували до міського бюджету понад три мільйони гривень. Керівництво міста перед ними поставило питання руба: або гасите борги, або земельних ділянок вас буде позбавлено. Про це на прес-конференції заявив секретар міської ради Іван Марковський.

переглядів: 874
16:30

Питання дотримання законодавства у сфері надання ритуальних послуг на території Кіровограда обговорювалося під час наради, яку провів заступник міського голови Вадим Дрига.

переглядів: 841
16:27

Мешканці Масляниківки не задоволені роботою громадського транспорту. Саме з цього питання висловлювали вони найбільше претензій секретарю Кіровоградської міської ради Івану Марковському під час виїзного прийому громадян у мікрорайоні.

переглядів: 886
16:20

Всі заходи з нагоди Дня незалежності України та Дня Державного Прапора у Кіровограді будуть спрямовані на вшанування героїв – учасників АТО, які віддали своє життя за незалежність нашої держави. На цьому акцентував увагу керівників виконавчих органів ради під час наради з ними секретар міської ради Іван Марковський.

переглядів: 958
12:15

Олена приїхала до Кіровограда з райцентру Старобешеве Донецької області. Вона стала вимушеною переселенкою відтоді, як мало не весь минулий тиждень її рідне селище піддавалось обстрілу з “Градів” з боку Росії та бойовиками з Донецька. Переживши кілька таких атак, родина вимушена була нашвидкуруч зібрати речі та покинути рідну домівку. Слава Богу, що в Кіровограді проживають родичі – тож голову притулити було де.

переглядів: 870
12:05

Система радіаційного захисту населення в Україні побудована на результатах медико-біологічних досліджень, які стисло формулюються висновком: мірою можливого негативного впливу опро- мінення на здоров’я людини є величина сумарної дози, незалежно від того, яким джерелом іонізуючого випромінювання вона сформована – природним чи штучним. З усіх джерел випромінювання найбільші дози опромінення сьогодні створюють техногенно-підсилені джерела природного походження. Середня доза опромінення населення України від цих джерел складає 6,15 мЗв на рік. При цьому більше 75% цієї дози формується за рахунок природного радіоактивного газу – радону.

переглядів: 1049
12:03

Минулого тижня волонтери громадської організації "Українська варта" вкотре доставили безпосередньо в зону АТО бійцям 34-го батальйону територіальної оборони необхідні речі: комплекти військової форми, нічний приціл, ліхтарики, радіостанції, біноклі, запчастини до автомобілів, взуття, бронежилети, продукти харчування, засоби особистої гігієни, воду. Завдяки допомозі небайдужих громадян організація змогла зібрати й закупити найнеобхідніше. Доставили також малюнки й листи від малечі, які дуже підіймають бойовий дух. Дитячим малюнкам і листам, схоже, радіють найбільше: читають і роздивляються їх у першу чергу. Посміхаються.

переглядів: 2790
11:28

Цього тижня ветерану Великої Вітчизняної війни кіровоградцю Петру Стрельцову виповнилося б сто років.
– Наш батько жив вірою у справедливість. Був людиною скромною, цілеспрямованою, цікавим оповідачем. Завжди приймав виважені рішення, підказані життєвим досвідом, – згадує його дочка Олена. – За героїзм на війні нагороджений трьома орденами Червоної Зірки, орденами Вітчизняної війни І ступеню та "За мужність", багатьма медалями. Завжди наголошував на тому, що війна – це зло

переглядів: 938
1 2 »
pgt 0.49267 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua