МЕНЮ


12:15

Олена приїхала до Кіровограда з райцентру Старобешеве Донецької області. Вона стала вимушеною переселенкою відтоді, як мало не весь минулий тиждень її рідне селище піддавалось обстрілу з “Градів” з боку Росії та бойовиками з Донецька. Переживши кілька таких атак, родина вимушена була нашвидкуруч зібрати речі та покинути рідну домівку. Слава Богу, що в Кіровограді проживають родичі – тож голову притулити було де.

переглядів: 846
12:05

Система радіаційного захисту населення в Україні побудована на результатах медико-біологічних досліджень, які стисло формулюються висновком: мірою можливого негативного впливу опро- мінення на здоров’я людини є величина сумарної дози, незалежно від того, яким джерелом іонізуючого випромінювання вона сформована – природним чи штучним. З усіх джерел випромінювання найбільші дози опромінення сьогодні створюють техногенно-підсилені джерела природного походження. Середня доза опромінення населення України від цих джерел складає 6,15 мЗв на рік. При цьому більше 75% цієї дози формується за рахунок природного радіоактивного газу – радону.

переглядів: 1027
12:03

Минулого тижня волонтери громадської організації "Українська варта" вкотре доставили безпосередньо в зону АТО бійцям 34-го батальйону територіальної оборони необхідні речі: комплекти військової форми, нічний приціл, ліхтарики, радіостанції, біноклі, запчастини до автомобілів, взуття, бронежилети, продукти харчування, засоби особистої гігієни, воду. Завдяки допомозі небайдужих громадян організація змогла зібрати й закупити найнеобхідніше. Доставили також малюнки й листи від малечі, які дуже підіймають бойовий дух. Дитячим малюнкам і листам, схоже, радіють найбільше: читають і роздивляються їх у першу чергу. Посміхаються.

переглядів: 2746
11:28

Цього тижня ветерану Великої Вітчизняної війни кіровоградцю Петру Стрельцову виповнилося б сто років.
– Наш батько жив вірою у справедливість. Був людиною скромною, цілеспрямованою, цікавим оповідачем. Завжди приймав виважені рішення, підказані життєвим досвідом, – згадує його дочка Олена. – За героїзм на війні нагороджений трьома орденами Червоної Зірки, орденами Вітчизняної війни І ступеню та "За мужність", багатьма медалями. Завжди наголошував на тому, що війна – це зло

переглядів: 881
11:22

Однією із форм реалізації державної політики зайнятості є розвиток підприємницької ініціативи серед безробітних громадян та залучення їх до відкриття власної справи.

переглядів: 370
11:05

Людина, як відомо, – не вічна. І той, хто втратив рідного, як би не було від цього гірко, має пам’ятати, що смерть повинна бути зареєстрована у державних органах реєстрації актів цивільного стану.

переглядів: 377
11:03

Днями у ЗМІ з’явилася інформація про те, що невідомі особи поширюють на території обласного центру друковане видання антидержавної спрямованості під назвою «Рабочий класс». Прокуратура та УСБУ в області відразу на це відреагували.

переглядів: 323
10:54

Президент України Петро Порошенко підпише указ про розпуск Верховної Ради і проведення дострокових виборів на наступному тижні. Про це в ефірі Радіо Свобода повідомив позаштатний радник Порошенко Олег Медведєв.

переглядів: 308
10:53

Двоє жителів Кіровограда посперечалися у маршрутці: 30-річний чоловік звинуватив 21-річного пасажира в тому, що він не поступився місцем жінці. Інші пасажири та водій не могли їх зупинити – учасники конфлікту надавали один одному стусанів, а потім, вийшовши з машини, продовжили з’ясовувати стосунки.

переглядів: 313
« 1 2 3 4 5 ... 9 10 11 »
pgt 0.45468 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua