МЕНЮ


13:21

СБУ закликає громадян України якомога менше користуватися соцмережами та робить все для захисту користувачів мобільного зв’язку. Про це на прес-конференції повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко.

переглядів: 1032
12:57

В Україні розпочалася третя хвиля мобілізації. Як саме вона проходитиме, деталізував у понеділок на нараді голова ОДА Олександр Петік.

переглядів: 460
12:56

Усі переселенці зі східних областей України та Криму, які звернулися по допомогу до міської влади в Кіровограді, її отримують. А всього на сьогодні до обласного центру приїхали 162 родини (406 осіб). Інформація про це прозвучала учора на засіданні міського штабу з питань переселення та розв’язання соціально-побутових проблем громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, що провів заступник міського голови Сергій Васильченко.

переглядів: 433
12:47

В Україні гепатитами В або С інфіковано близько трьох відсотків населення – і це лише офіційна статистика, реально рівень захворюваності, кажуть фахівці, як мінімум, удвічі вищий. У Кіровоградській області на обліку у лікарів-інфекціоністів перебувають 1145 хворих. При цьому щомісячно працівники різних лабораторій області виявляють до 2 – 3 тисячі позитивних результатів на маркери вірусних гепатитів С і В, але тільки 20 відсотків хворих після отримання результату звертаються до медиків, щоб пройти лікування.

переглядів: 569
12:39

Санітарно-епідемічна ситуація в області нині є відносно стабільною: спалахів кишкових інфекцій та харчових отруєнь у навчальних закладах, закладах оздоровлення дітей та дорослих, а також захворювань, пов’язаних із вживанням неякісних продуктів, об’єктами нагляду та питною водою не зареєстровано.

переглядів: 385
12:20

Родини Бондаренків та Петренків висловлюють щиру подяку відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради за те, що для дітей улітку були організовані громадські оплачувані роботи.

переглядів: 466
12:07

Хобі, яке переросло в наукову діяльність, – так можна сказати про захоплення історією Анатолія Пивовара. Він мешкає у Києві, працює в апараті Верховної Ради України, має вчений ступінь кандидата наук, звання заслуженого економіста України. А вільний від роботи час намагається максимально використати для головної справи свого життя – дослідження історії. Так, Пивовар – завсідник архівів, де шукає відомості, які дають йому можливість мати якомога повніше уявлення про минувшину країни, зокрема території рідної йому Кіровоградщини.

переглядів: 686
11:53

Витрати держбюджету України на утримання різноманітних інспекцій та контролюючих органів становлять понад 24 мільярди гривень на рік, у цих установах працюють тисячі людей. У той же час за рахунок хабарів щорічно виводиться в тінь майже 100 мільярдів гривень.

переглядів: 609
11:49

Прокуратура Кіровоградщини завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно працівника міліції, за участі якого в обласному центрі сталася ДТП з людськими жертвами.

переглядів: 450
« 1 2 3 ... 9 10 11 »
pgt 0.44126 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua