МЕНЮ


18:15

За мужність і відвагу, виявлені під час виконання військового обов’язку, особистий внесок у забезпечення цілісності та недоторканності суверенної території України 15 кіровоградських військовослужбовців, загиблих в зоні АТО, нагороджено відзнаками виконавчого комітету Кіровоградської міської ради "За заслуги" ІІ ступеня (посмертно).

переглядів: 551
18:09

Минулого тижня, коли від спеки потерпало все живе, мешканці деяких мікрорайонів Кіровограда, а саме Завадівки, Кущівки, Катранівки, селища Гірничого, почали скаржитися в органи влади на їдкий дим, який, за їхніми спостереженнями, долинав з міського звалища. Дізнавшись про це, кореспонденти "Вечірньої газети" вирушили на той об’єкт і не побачили там жодних ознак горіння, навіть недавнього.

переглядів: 546
17:51

Вантажопасажирський позашляховик УАЗ 31519 підвищеної прохідності з п’ятидверним суцільнометалевим кузовом і двигуном збільшеної потужності отримали кіровоградські спецпризначенці. Ця машина – подарунок народного депутата України Ігоря Шарова.

переглядів: 539
12:19

363 сім’ї, або 835 особи (за позавчорашньою інформацією) перебуває на обліку в органах місцевого самоврядування Кіровограда як переселенці із зони АТО. Про це "Вечірці" повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Сергій Коваленко.

переглядів: 462
12:16

Голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко днями відвідав відремонтовану за власний кошт палату у відділенні патології новонароджених дитячої обласної лікарні.

переглядів: 424
12:14

Дню Незалежності України приурочили ДЮКи "Моноліт", "Надія", "Старт", "Мрія" відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради спортивний турнір зі street workout в дисциплінах "Підтягування" та "Вправи на брусах".

переглядів: 486
12:02

Фонди обласної наукової бібліотеки імені Чижевського поповнились книжками із приватної книгозбірні відомого українського літературознавця, професора Києво-Могилянської академії, у недалекому минулому – кіровоградця Володимира Панченка. Він подарував головній бібліотеці Кіровоградщини і власні монографії, і твори своїх улюблених письменників, і навіть унікальні видання.

переглядів: 570
11:50

Коли тобі відкривається доля героя війни, запитуєш себе: чи є ми добрими до тих, хто повернувся з неї і дожив до похилого віку? Чи уважні ми до згорьованих солдатських вдів, єдину любов яких розстріляла війна? Чи милосердні до дітей війни, і тих, у кого батьки загинули на фронтах?

переглядів: 500
11:30

Звернутися до редакції газети з проханням розповісти широкій громадськості про судовий процес, у якому він фігурує як відповідач, кіровоградець Сергій Луценко вирішив винятково з тих міркувань, що побоюється, аби Феміда не стала інструментом у неправомірному, як він вважає, посяганні на його майно. Після спілкування із Луценком у автора цих рядків склалося враження, що такі острахи – не безпричинні. Хоча, звісно, краще було б, щоб це враження виявилося помилковим. Та про все – по порядку.

переглядів: 541
« 1 2 3 ... 9 10 11 »
pgt 0.46471 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua