МЕНЮ


12:36

Что может быть страшнее для родителей, чем тяжелая болезнь ребенка. Это страх, беспомощность и боль. Боль, сжимающая сердце все сильнее день за днём. Особенно страшно, когда доктора говорят тебе: «Смирись, эта болезнь неизлечима, надо готовиться к худшему». Не все выдерживают такие испытания. Но семья Ященко выдержала. Узнав о диагнозе своего сыночка Дани, они не опустили руки, а начали бороться за его жизнь. И борются сейчас, каждый день, каждую секунду. И так будет всегда.

переглядів: 1397
13:48

Минули перших сто днів роботи на посаді заступника міського голови Сергія Васильченка. Настав час підвести першу риску і подивитися, що вже зроблено та які пріоритети в подальшій роботі. Саме про це – наша розмова із Сергієм Сергійовичем.
– Як кількома словами ви можете охарактеризувати свої головні завдання в діяльності за перших сто днів роботи?
– Зробити громадський транспорт доступним і комфортним для кіровоградців.

переглядів: 1317 / коментарі (1)
13:34

З того часу, як у Кіровограді змінилася влада, деякі ЗМІ почали висвітлювати її діяльність досить упереджено, закидаючи необгрунтовні звинувачення та вдаючись до безпідставної критики.

переглядів: 1132 / коментарі (1)
13:19

Як нам хотілося мати дітей!
Майже у всіх друзів та однокласників були вже малюки, а в декого – і по двоє, а нам Бог чомусь не давав такого щастя. Але ми з чоловіком не занепадали духом, адже знали напевне, що діти в нас все одно будуть: не вийде народити – усиновимо

переглядів: 1230
13:10

Відзначаючи День партизанської слави 22 вересня, сивочолі ветерани, які брали участь у партизанському та підпільному русі 1941 – 1944 років, разом з представниками кіровоградської міської й обласної влади та громадськості міста поклали квіти до могил партизан і підпільників на Фортечних валах.

переглядів: 1158
12:44

Тривожні дзвони Пам’яті і сьогодні закликають кожного з нас пропустити крізь серце гірку пам’ять, обпалену Великою Священною війною. Саме тому 9 Травня та у День партизанської слави ми вшановуємо вікопомний подвиг тих сильних духом людей, які ціною власного життя здобували Перемогу в боротьбі з фашистами.
Про газетяра та поета-лірика Петра Лахмана – героїчну людину з когорти мужніх і безстрашних – мені розповідав у дитинстві батько

переглядів: 1903
12:36

Так назвали Всеукраїнську наукову конференцію її організатори з Інституту української археографії і джерелознавства ім. М. Грушевського Національної академії наук України.

переглядів: 1035
12:29

Законом України "Про зайнятість населення" передбачені гарантії у сприянні працевлаштуванню соціально вразливих категорій громадян.

переглядів: 1115
12:06

Цими вихідними Кіровоград відзначав своє 260-річчя. День міста – одне з найулюбленіших свят кіровоградців, під час якого кожен з нас відчуває себе частиною великої родини.

переглядів: 1659
1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.33431 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua