МЕНЮ


11:48

У Кіровоград у повному складі із зони АТО повернувся батальйон спеціального призначення УМВС у Кіровоградській області «Кіровоград».

переглядів: 2057
11:47

На сьогодні у Кіровограді зареєстровано 667 сімей переселенців, це 1492 осіб. Із кожним днем дана цифра збільшується. Про це у понеділок на апаратній нараді в Кіровоградській міській раді повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергій Коваленко.

переглядів: 2072
11:43

При територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ленінського району міста Кіровограда розпочинається набір слухачів до «Університету третього віку».

переглядів: 1932
12:26

Завершено судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням колишнього працівника прокуратури у скоєнні ДТП, внаслідок якої загинув неповнолітній.

переглядів: 2167
11:26

Незабаром Кіровоград відзначатиме Дня міста. Святкування цього року буде скромне, виходячи із загальної соціально-економічної ситуації, що склалася в країні, та фінансових можливостей.

переглядів: 2377
11:07

Як відомо, в Україні розпочалася виборча компанія. У зв'язку із цим, як наголосив сьогодні під час апаратної наради секретар міської ради Іван Марковський, у Кіровограді влада має докласти всіх зусиль, аби всі організаційні, матеріально-технічні питання, на неї покладені, були вирішені.

переглядів: 2182
00:19

Без английского языка в наше время никак! Этот язык был и остается самым популярным в мире. Поэтому, у человека не владеющего им нет шансов на успешное продвижение по карьерной лестнице, самостоятельные путешествия и многое другое. В данной статье мы расскажем о довольно популярном способе изучении иностранных языков - изучение английского языка онлайн в играх с помощью программы скайп.

переглядів: 2364
22:20

Нагар является одним из неприятных последствий неправильного ухода за кухонной утварью, который не только снижает эстетическую привлекательность любой посуды, будь то обычная чугунная сковорода или набор посуды berghoff но при этом ухудшает и ее функциональность. К счастью, в современное время, существует множество вспомогательных средств и оригинальных способов, которые помогут засиять кухонной посуде как новой!

переглядів: 2647
18:10

14 вересня, велопробіг вулицями Кіровограда на підтримку наших збройних сил, що знаходяться в зоні АТО. Зокрема, 34 батальйону територіальної оборони Кіровограда. Участь у велопробігу всього 20 грн.

переглядів: 2202
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.46228 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua