МЕНЮ


22:52

Влада обласного центру має намір створити найближчим часом ряд нових автобусних маршрутів, які частково збігатимуться з тими, на яких працюють ПП "Олікс" та ПАТ "Автобусний парк 13527". Відповідно, на ринку перевізницьких послуг збільшиться кількість суб’єктів. Про це "Вечірці" повідомив секретар міської ради Іван Марковський.
За його словами, в такий спосіб теперішня міська влада хоче відновити на ринку перевезень конкуренцію, знищену так званою транспортною реформою, впроваджену попередньою владою

переглядів: 542 / коментарі (10)
22:48

Влада Кіровограда пропонуватиме учасникам АТО та їхнім родинам землю (для житлового будівництва, відповідно до ініціативи Держземагентства) по кілька ділянок щотижня, в міру їх виявлення.

переглядів: 627
21:54

Йдучи на вибори до Кіровоградської міської ради по виборчому округу №30 – це так званий спальний мікрорайон (вулиці Космонавта Попова, Маршала Конєва та Генерала Жадова), Артем Стрижаков чудово розумів, що округ йому дістанеться складний, із численними комунальними проблемами.

переглядів: 1309
21:50

Секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський днями підпорядкував комунальне підприємство "Аварійно-диспетчерська служба 1580" безпосередньо собі (до цього ним опікувався заступник міського голови, відповідальний за сферу ЖКГ).

переглядів: 439 / коментарі (4)
21:47

В Україні розпочалася передвиборча кампанія. Як наголосив у понеділок на апаратній нараді секретар міської ради Іван Марковський, у Кіровограді влада має докласти всіх зусиль, аби всі організаційні, матеріально-технічні питання, на неї покладені, було вирішено.

переглядів: 550
21:45

Секретар міської ради Іван Марковський провів виїзний прийом у селищі Новому. Жителі найбільше скаржилися на підняття тарифу на проїзд до селища.

переглядів: 460 / коментарі (9)
21:42

Майже п’ять тисяч маленьких кіровоградців займаються фізкультурою та спортом у різноманітних спортивних закладах обласного центру. Це понад 22 відсотки від загальної кількості дітей шкільного віку, які проживають у Кіровограді. Показник цей – один із найвищих в Україні.

переглядів: 535
21:39

Цієї середи з Театральної площі Кіровоград провів у вічність Віталія Волкотруба, бійця, який поклав життя, захищаючи рідну країну від російських окупантів.

переглядів: 475
21:37

У зв’язку з проведенням ПАТ “Кіровоградобленерго” ремонтних робіт на електромережах планується повне відключення підстанції, якою живляться насосні станції ОКВП “Дніпро-Кіровоград” у Світловодську. Про це повідомив заступник голови ОДА Віктор Рєзнік на засіданні обласного штабу.з питань підготовки господарського комплексу області до забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2014/2015 року.

переглядів: 535
1 2 3 »
pgt 0.46063 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua