МЕНЮ


14:59

Близько року у Кіровограді не діяв маршрут №6 (вулиця Героїв Сталінграда – Радгосп «Тюльпан». Мешканці міста неодноразово зверталися з проханням його поновити, і нинішній міській владі вдалося розв’язати цю проблему. Враховуючи соціальну необхідність забезпечення автобусним сполученням кіровоградців, управління розвитку транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради, як організатор перевезення пасажирів, уклало з фізичною особою – підприємцем Віталієм Кобченком договір щодо тимчасового обслуговування маршруту №6. Перевізник при цьому погодився перевозити пасажирів за тарифом дві гривні 50 копійок.

переглядів: 2862 / коментарі (1)
11:45

Теплоенергетик» повідомляє: тепломережі міста випробовуватимуть

переглядів: 2752
11:37

Цей опалювальний сезон з огляду обставин, що складаються у державі, буде для Кіровограда чи не найскладнішим за всю історію незалежності України. Йдеться у першу чергу про забезпечення енергоносіями. Технічно ж міське господарство до зими буде готове. Впевненість у цьому висловив сьогодні під час апаратної наради, що провів секретар міської ради Іван Марковський, начальник головного управління житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради Олександр Хачатурян.

переглядів: 2900
10:38

На сьогодні до Кіровограда із зони проведення АТО прибуло 934 родини або 2016 чоловік. Безпосередньо в міському штабі з питань переселення зареєстровано 417 родин (1048 чоловік), причому тільки за минулий тиждень до нашого міста перебралося 25 сімей. Про це повідомив сьогодні на апаратній нараді, що провів секретар міської ради Іван Марковський, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кіровоградської міської ради Сергій Коваленко.

переглядів: 2276
pgt 0.38083 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua