МЕНЮ


12:55

– І про що ми будемо розмовляти? – ледве не з порогу запитав мій гість.
“Хіба так поводяться гості?” – з іронією подумає хтось. Не спішіть, як казав дід Ничипір з фільму "Весілля в Малинівці". Зустріч ця була абсолютно діловою, хоч не без приємності і з мораллю. Мій гість – соліст Кіровоградської обласної філармонії Ярослав Страшной. Не будемо скупитися на компліменти: зірка, що зійшла на кіровоградському небосхилі. На правах старої знайомої я й вирішила поспілкуватися з Ярославом

переглядів: 1350
12:44

Днями на засіданні технічної ради виконавчого комітету Кіровоградської міської ради була розглянута пропозиція мешканців правобережної частини міста щодо виділення коштів на будівництво пішохідного містка через річку Інгул в районі вулиці Каховської для сполучення житлового масиву з центром міста.

переглядів: 938
12:37

Серед колишніх безробітних, які започаткували власний бізнес, – чимало громадян, які створили робочі місця та вже стали соціальними партнерами служби зайнятості у напрямку працевлаштування місцевих мешканців.

переглядів: 1075
12:22

З початком опалювального сезону всім українцям доведеться значно більше платити за комунальні послуги. Експерти радять, як і що можна та потрібно економити в цих умовах.

переглядів: 453
12:04

11 вересня на будівлі НВО №6 з ініціативи Кіровоградського обласного художнього музею було відкрито меморіальну дошку нашому землякові – чільному представнику українського необароко Юрієві Луцкевичу (1934 – 2001) до 80-річчя з дня його народження.
Народився митець 9 вересня 1934 року в Кіровограді, де згодом навчався в названій школі, а також водночас опановував образотворче мистецтво в місцевому Палаці піонерів. Потім учився в Київській художній середній школі ім. Т. Шевченка

переглядів: 420
11:58

Шостого вересня на перехресті вулиць Ялтинської та Жуковського, що у мікрорайоні Катранівка, відбулося урочисте відкриття дитячого та спортивного майданчиків, збудованих з ініціативи депутата Кіровоградської міської ради Олександра Шамардіна, який за власні кошти придбав сучасне обладнання (гойдалки, пісочниці, лавочки), завіз пісок та облаштував красиву огорожу.

переглядів: 455
11:54

Десять років тому в державному музеї-заповіднику Івана Карпенка-Карого (Тобілевича) "Хутір Надія", що в селі Миколаївці Кіровоградського району, було відкрито перший музей українського хореографічного мистецтва. Цій події і присвячена фотовиставка "Перший і єдиний у світі", що відкрилася 17 вересня в обласному краєзнавчому музеї.

переглядів: 483
22:52

Влада обласного центру має намір створити найближчим часом ряд нових автобусних маршрутів, які частково збігатимуться з тими, на яких працюють ПП "Олікс" та ПАТ "Автобусний парк 13527". Відповідно, на ринку перевізницьких послуг збільшиться кількість суб’єктів. Про це "Вечірці" повідомив секретар міської ради Іван Марковський.
За його словами, в такий спосіб теперішня міська влада хоче відновити на ринку перевезень конкуренцію, знищену так званою транспортною реформою, впроваджену попередньою владою

переглядів: 539 / коментарі (10)
22:48

Влада Кіровограда пропонуватиме учасникам АТО та їхнім родинам землю (для житлового будівництва, відповідно до ініціативи Держземагентства) по кілька ділянок щотижня, в міру їх виявлення.

переглядів: 623
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.46709 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua