МЕНЮ


21:54

Йдучи на вибори до Кіровоградської міської ради по виборчому округу №30 – це так званий спальний мікрорайон (вулиці Космонавта Попова, Маршала Конєва та Генерала Жадова), Артем Стрижаков чудово розумів, що округ йому дістанеться складний, із численними комунальними проблемами.

переглядів: 1338
21:50

Секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський днями підпорядкував комунальне підприємство "Аварійно-диспетчерська служба 1580" безпосередньо собі (до цього ним опікувався заступник міського голови, відповідальний за сферу ЖКГ).

переглядів: 454 / коментарі (4)
21:47

В Україні розпочалася передвиборча кампанія. Як наголосив у понеділок на апаратній нараді секретар міської ради Іван Марковський, у Кіровограді влада має докласти всіх зусиль, аби всі організаційні, матеріально-технічні питання, на неї покладені, було вирішено.

переглядів: 561
21:45

Секретар міської ради Іван Марковський провів виїзний прийом у селищі Новому. Жителі найбільше скаржилися на підняття тарифу на проїзд до селища.

переглядів: 471 / коментарі (9)
21:42

Майже п’ять тисяч маленьких кіровоградців займаються фізкультурою та спортом у різноманітних спортивних закладах обласного центру. Це понад 22 відсотки від загальної кількості дітей шкільного віку, які проживають у Кіровограді. Показник цей – один із найвищих в Україні.

переглядів: 547
21:39

Цієї середи з Театральної площі Кіровоград провів у вічність Віталія Волкотруба, бійця, який поклав життя, захищаючи рідну країну від російських окупантів.

переглядів: 486
21:37

У зв’язку з проведенням ПАТ “Кіровоградобленерго” ремонтних робіт на електромережах планується повне відключення підстанції, якою живляться насосні станції ОКВП “Дніпро-Кіровоград” у Світловодську. Про це повідомив заступник голови ОДА Віктор Рєзнік на засіданні обласного штабу.з питань підготовки господарського комплексу області до забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2014/2015 року.

переглядів: 548
21:35

Кіровоградська міська рада на 40-й сесії, яка відбулася цього тижня, не погодила проект генерального плану села Соколівського Кіровоградського району. Точніше, за погодження цього проекту не набралося достатньої кількості голосів.

переглядів: 412
21:32

Кіровоградщині передбачено субвенцію з державного бюджету на заходи зі зменшення споживання природного газу за рахунок інших альтернативних видів палива. Але, щоб її отримати, території мають підготувати конкретні пропозиції з окремих об’єктів з відповідним пакетом документів, встановленого зразка законодавством.

переглядів: 444
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.43387 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua