МЕНЮ


21:06

Цього дня ми чекали своєї черги до лікаря Кіровоградської міської стоматологічної поліклініки. Нас було багато – повен коридор. Хтось, аби відволіктися, читав газету, інші просто сиділи, заплющивши очі, решта спілкувалися між собою. Кожен при цьому спостерігав, чи не пройде хтось без черги до кабінету.

переглядів: 585
20:50

Члени спостережної комісії виконавчого комітету Кіровоградської міської ради під головуванням заступника міського голови Вадима Дриги провели виїзне засідання у виправній колонії №6 ДПтСУ.

переглядів: 386
20:47

Студенти мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету здобули перемогу на XIII Міжнародному фестивалі-конкурсі "Слов’янський вінець", який проходив у Болгарії (м. Канево) з 20 по 31 серпня.

переглядів: 407
20:41

Сьогодні, коли на українській території розв’язана війна, здається, не до архівних розвідок. Але згадаймо російського киянина М. Булгакова, його класичне: „Меч исчезнет, а вот звезды останутся”.

переглядів: 446
20:35

Центральна виборча комісія оприлюднила межі виборчих округів областей, згідно з якими межі виборчих округів Кіровоградської області залишилися без змін.

переглядів: 688
20:31

Державна політика України спрямована на соціальний захист її громадян, в тому числі й у сфері зайнятості. Особлива увага при цьому приділяється людям, які належать до соціально не захищених верств населення, зокрема особам з інвалідністю. Завдання служби зайнятості полягає у якнайшвидшому поверненні їх до соціально-трудових відносин.

переглядів: 391
20:19

В останні роки професія дизайнера набула неабиякої популярності. Дизайнери потрібні в найрізноманітніших сферах діяльності, адже випуск будь-якої продукції, облаштування більшості офісів, котеджів і квартир не обходиться без участі таких професіоналів.

переглядів: 463
20:14

У разі затримки відкриття рахунків для сплати військового збору податковим агентам рекомендується акумулювати суми коштів, призначених для сплати військового збору, з метою їх подальшого перерахування на відповідні рахунки.

переглядів: 439
20:05

"Ми мчимо через безмежний простір з неймовірною швидкістю, – написав 83 роки тому у статті "Енергія нашого майбутнього" Нікола Тесла, всесвітньо відомий винахідник у сфері електро- і радіотехніки, – навкруги нас усе крутиться, рухається, скрізь є енергія. У нас обов’язково має з’явитися можливість використання цієї енергії прямим шляхом. Тоді, маючи світло, добуте з навколишнього середовища, електроенергію, отриману з неї ж, всі види енергії, отримувані без зусиль із невичерпних запасів, людство гігантськими кроками рухатиметься шляхом прогресу". Кіровоградець Андрій Зубченко, шанувальник Ніколи Тесли, ще не розкрив усіх його секретів, але деякими своїми штуковинами, зробленими під впливом ідей цього винахідника, може збити з пантелику будь-кого, хто має традиційні, набуті в школі чи інституті, уявлення про електричну енергію. Чого варте лише таке його дітище – електричний ланцюг з дванадцятивольтового "убитого" автомобільного акумулятора, перетворювача електроенергії ("фішка" цієї системи, створена Зубченком) і 60-ватної (може бути й потужніша) лампи, напруга в якому в міру його роботи підвищується! А як вам невеличка електростанція, в котрій як пальне використовується суміш води і бензину в пропорції п’ять до одного (Андрій і такий прилад сконструював)!

переглядів: 716
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.46055 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua