МЕНЮ


11:50

Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на кваліфікованих працівників з інструментом (10%), на працівників з обслуговування, експлуатації і контролювання роботи технологічного устаткування, складання устаткування та машин (10%), на працівників сфери торгівлі та послуг (18%), а також на професіоналів (30%).

переглядів: 868
11:33

Напередодні Дня міста в художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна відкрилась персональна фотовиставка знаного фотожурналіста Ігоря Демчука "Дворцова – минуле і сучасне", присвячена 260-річчю Кіровограда.

переглядів: 452
11:10

Юний фотограф Гліб Цуканов таки вміє зупинити мить в такому незвичному ракурсі, підмітити те, на що доросла людина, можливо, й не зреагує. У цьому я переконалася, відвідавши його нову виставку із циклу “Відкриваючи Україну”, що експонується зараз в обласній бібліотеці ім. Чижевського. Назву лише кілька фото, і коли ви їх побачите, зрозумієте мою думку. "Вулиця лелек", "Любов і голуби", "Мурашник і його жителі"… А ось фотографія "Другу залиш" (умовно кажучи – сюжетна, на ній зображені кішка і собака) мимоволі примушує вдаватися до філософії: інколи люди спілкуються гірше, ніж кішка із собакою. Звісно, така думка не турбувала маленького фотографа

переглядів: 597
16:29

В обласний центр у повному складі із зони АТО повернувся батальйон спеціального призначення УМВС в області "Кіровоград".
Під вигуки "Героям слава!" із квітами та зі сльозами на очах бійців зустрічали їхні рідні й друзі

переглядів: 1088
16:05

До початку опалювального сезону залишилося небагато часу, тож питання, наскільки готові до зими комунальні підприємства, бюджетні установи та житловий фонд, дуже актуальне.
Саме про це йшлося на нараді в Кіровоградській міській раді, яку провів заступник міського голови Геннадій Осетров за участі секретаря міської ради Івана Марковського, начальника головного управління житлово-комунального господарства Олександра Хачатуряна, керівників комунальних підприємств міста, міської філії ПАТ “Кіровоградрбленерго”, ВАТ “Кіровоградгаз” та інших

переглядів: 1030
16:00

12 вересня сотні кіровоградців прийшли на Театральну площу провести в останню путь свого земляка, сержанта, старшого розвідника-снайпера групи спеціального призначення загону спеціального призначення військової частини – п/п В2336 Дмитра Придатка, який 29 серпня загинув смертю хоробрих під час виходу українських військових з так званого іловайського котла.

переглядів: 1070
15:35

13 вересня працівники виконавчих органів Кіровоградської міської ради взяли участь у загальноміському суботнику до Дня міста.

переглядів: 919
15:30

Бойові дії на Сході України, іловайський котел та подвійне кульове поранення, полон і звільнення… Всі ці жахи неоголошеної війни мужньо пережив майор третього полку спеціального призначення 29-річний Євген Єршов з Кіровограда. Напевно, все це об’єднує його з тисячами бойових побратимів, які сьогодні захищають цілісність нашої держави та життя її жителів. Проте нині його турботи відрізняються від турбот його колег. Справа у події, яку 6 вересня відзначив він та його найближча людина.

переглядів: 1035
15:14

На околиці селища Нова Прага, що в Олександрійському районі, уже майже два роки функціонує молочно-товарний комплекс "Петриківське молоко" групи компаній "УкрАгроКом", де застосовано найсучасніші технології, які використовують у світі в галузі тваринництва.

переглядів: 1931
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.4434 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua