МЕНЮ


10:28

Завдяки прокуратурі області до спільної власності територіальної громади повернуту бомбосховище у Кіровограді комерційною вартістю 1,5 млн. грн., що було незаконно реалізоване у приватну власність.

переглядів: 2330
15:30

С 1994 года у всех студентов, которые любят приключения и знают английский, есть удивительная возможность пройти собеседование и отправиться в США познавать культуру, совершенствовать знания языка среди его носителей и заработать неплохие деньги.

переглядів: 2644
12:42

Виділення земельних ділянок – саме це найбільше турбує сьогодні військовослужбовців – учасників АТО та членів їхніх родин. І саме про це в основному йшлося під час їхньої зустрічі з керівництвом міста, представниками громадських організацій, які опікуються питаннями матеріальної та юридичної підтримки всіх, хто зараз воює на сході країни, сім’ями загиблих та поранених бійців, що відбулася вчора у Кіровоградській міській раді.

переглядів: 2653
12:41

У Кіровограді запроваджується проект "Захист Вітчизни", в рамках якого учні десятих класів будуть опановувати ази військової підготовки.

переглядів: 2816
14:10

У Компаніївському районі викрито у шахрайстві нотаріуса.
Особі оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, за скоєне їй загрожує до трьох років обмеження волі.

переглядів: 3119
12:16

Сьогодні ПАТ «Автобусний парк», як і погрожувало його керівництво нещодавно на прес-конференції, одноосібно припинило обслуговувати всі маршрути громадського транспорту, яке воно має обслуговувати, відповідно до договорів, укладених із міською владою, у тому числі і на маршруті, що з’єднує Кіровоград та селище Нове. Однак кіровоградці цього не відчули – як-то кажуть, загін не помітив втрати бійця. Всі жителі селища Нового змогли вранці виїхати до міста на роботу чи по своїх справах.

переглядів: 2811
« 1 2 3
pgt 0.70031 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua