МЕНЮ


13:17

Колишній безробітний Віталій А. – нині успішний підприємець. Він надає населенню унікальні послуги зі зварювання кольорових та чорних металів у середовищі аргону.

переглядів: 345
13:14

Від початку антитерористичної операції на сході України велика кількість мешканців з окупованих територій переселилась на Кіровоградщину. Ці люди потребують соціальної державної допомоги, у тому числі й у працевлаштуванні. З цією метою Кіровоградською обласною службою зайнятості громадянам, які опинилися в складному становищі, надається комплекс адресних соціальних послуг. Зокрема, підбір підходящої роботи; професійна орієнтація; організація професійного навчання та перенавчання для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці; сприяння у започаткуванні власного бізнесу; залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру, а також інформаційні та консультаційні послуги тощо.

переглядів: 361
13:01

У вівторок у Кіровограді пенсіонери-шахтарі провели мітинг перед ОДА. За кілька днів до цього представники профспілкових організацій гірників та шахтарі-інваліди пікетували Кабінет Міністрів. В акції, яку її учасники назвали "Люстрація по-шахтарськи", взяли участь кілька сотень шахтарів із Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Львівської та Волинської областей. Шахтарі вимагали від уряду погашення боргів із заробітної плати та висловлювали обурення законопроектами про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

переглядів: 427
12:52

Тільки-но починаються вибори, як Кіровоград змінює своє обличчя. І, на жаль, не на краще.

переглядів: 477
12:47

22-річний парубок забирав із транспортних засобів жителів обласного центру все, що потрапляло під руку. Зафіксовано його причетність до шести таких епізодів, але цей список далеко не повний. За вчинене юнаку загрожує до п’яти років позбавлення волі.

переглядів: 422
12:42

Побутові відходи – це відходи, що утворюються в процесі життя і діяльності людини в житлових та нежитлових будинках. Це, зокрема, харчові відходи, папір, деревина, брухт, гума, текстиль, скло, полімерні матеріали. Але разом з тим в цій суміші можна знайти й токсичні речовини, які містяться в залишках фарб, аерозолів та ін.

переглядів: 685
12:40

На Кіровоградщині правоохоронці викрили кілька Інтернет-магазинів, що пропонують покупцям побутову електротехніку під логотипом всесвітньо відомих брендів, порушуючи авторські й суміжні права виробників та дистриб’ютерів продукції.

переглядів: 435
12:37

Тільки за останній тиждень на території Кіровоградської області зафіксовано 15 фактів крадіжок особистого майна громадян саме у денний час – з дев’ятої до шістнадцятої години. Крадуть гроші, дорогоцінні прикраси, побутову техніку. Жертвами злодіїв стають мешканці і квартир у багатоповерхівках "спальних" районів, і приватних, дачних будинків.

переглядів: 416
12:25

Прошу не плутати. Нинішній сезон у Кіровоградській обласній філармонії – зовсім не ювілейний, 69-й. Але ювілей був: 75 років виповнилося самому храму мистецтва. "Відзначати ювілей ми будемо скромно", – казали мені в адміністрації філармонії.

переглядів: 876
« 1 2 3 ... 8 9 10 11 »
pgt 0.46358 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua