МЕНЮ


12:10

Напередодні Дня художника в художньо-меморіальному музеї О.Осмьоркіна відкрилася персональна виставка творів відомого кіровоградського митця члена Національної спілки художників України Ф.Полонського та презентація каталогу "Ліричні мотиви Фелікса Полонського" в рамках започаткованого музеєм мистецького проекту серії художніх виставок "Лауреати обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна".

переглядів: 419
15:01

Засідання 41-ї сесії Кіровоградської міської ради, заплановане на 30 вересня, не відбулося через відсутність значної кількості депутатів. Не з’явився, зокрема, жоден депутат колишньої фракції Партії регіонів – групи “За добробут міста” та “Громадський актив”. У повному складі була присутня депутатська фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” та частина депутатів фракції політичної партії “УДАР Віталія Кличка”. З 76 депутатів зареєструвались лише 24.

переглядів: 540
14:54

Мешканці правобережної Лелеківки, що в Кіровограді, у Міжнародний день людей похилого віку отримали чудовий подарунок – оновлену, оснащену новітнім медичним обладнанням амбулаторію.

переглядів: 523
14:49

Наприкінці минулого тижня в Кіровограді протягом кількох днів тривала Всеукраїнська акція "Герої-підводники Кіровоградщини" до 70-річчя визволення нашої країни від окупантів.

переглядів: 539
14:37

В останній день вересня під головуванням заступника міського голови Сергія Васильченка в Кіровоградській міській раді відбулися громадські слухання з приводу заборони продажу пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв підприємствами торгівлі міста від десятої вечора до восьмої ранку.

переглядів: 600
14:33

Першого жовтня в Кіровограді побувала лідер партії “ВО ”Батьківщина" Юлія Тимошенко. Вона зустрілась із військовослужбовцями першої спеціальної бригади територіальної оборони та передала їм зимове обмундирування.

переглядів: 496
14:28

Якісна підготовка електромереж області до зими завжди була одним із пріоритетних завдань ПАТ "Кіровоградобленерго". Цьогоріч це питання набуває особливої гостроти. Не потрібно бути фахівцем-енергетиком, аби зрозуміти, що складна ситуація із забезпеченням теплогенеруючих підприємств природним газом автоматично потягне за собою значне збільшення електроспоживання для обігріву помешкань. А отже, зросте навантаження на мережі.

переглядів: 603
14:24

Ми кожен день користуємося газом. Багато зручностей створює він у побуті. З його допомогою ми готуємо їжу, гріємо воду, опалюємо приміщення. Знання елементарних правил є основою безпечного використання газу.

переглядів: 540
14:00

У зв’язку з виникненням дефіциту палива на теплових електростанціях ПАТ "Кіровоградобленерго" звертається до підприємств та мешканців області з проханням самостійно обмежити споживання електроенергії з 8-00 до 22-00, особливо у години найбільшого навантаження мережі (з 8-00 до 11-00 та з 17-00 до 20-00), та за можливості перенести період максимального використання електричної потужності на нічний час.

переглядів: 443
« 1 2 3 ... 9 10 11 »
pgt 0.47229 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua