МЕНЮ


15:23

Тридцять четвертий батальйон територіальної оборони Збройних сил України "Батьківщина" Кіровоградської області (початкова назва – "Кіровоград-2") переведено до складу мотострілецької бригади як один з її батальйонів.

переглядів: 481
15:11

Період, за який враховується заробіток для обчислення пенсії, визначений статтею 40 базового Закону.

переглядів: 1888
14:15

У концертній залі музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза пройшов вечір пам’яті "А пам’ять священна…", присвячений 70-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників.

переглядів: 659
13:40

Злоякісні пухлини (рак) залишаються однією з основних причин смертності в усьому світі. Щорічно більш ніж у 12 мільйонів людей діагностують рак, 7,6 млн. помирають від цієї хвороби. Як і в усьому світі, захворюваність на рак молочної залози в Україні зростає – в середньому на один – два відсотки за рік, і в даний час у структурі онкопатології у жінок рак грудної залози посідає одне з перших місць. Кожні 30 хвилин у країні виявляється новий випадок раку молочної залози. Загалом, щороку це грізне захворювання забирає життя більше семи з половиною тисяч жінок по всій Україні.

переглядів: 521
13:26

Діяльність Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості спрямована на комплексне вирішення питань зайнятості, підвищення рівня конкурентоспроможності соціально вразливих категорій населення на ринку праці, стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, розвиток підприємницьких ініціатив тощо.

переглядів: 450
13:24

Небезпечні відходи, які утворюються у процесі діяльності підприємств, можуть негативно впливати на довкілля, тому повинні своєчасно передаватися на зберігання, оброблення чи утилізацію до суб’єктів господарювання, що мають відповідну ліцензію.

переглядів: 535
12:59

Бравермана у Кіровограді знають, здається, усі. А мешканці вулиці Карабінерної, де розташована його клініка, мабуть, звикли до таблички "Парапсихолог Олександр Браверман" на тому будинку так само, як усі ми – до вивісок "Хліб", "ЖЕК" і т.д.
– Скільки вже років, Олександре, ви займаєтеся парапсихологією? – так почав розмову з Браверманом автор цих рядків, завітавши недавно до нього в гості

переглядів: 5495
12:54

До територіального управління Державної судової адміністрації в області позивався недавно кіровоградець, просячи Кіровський райсуд зобов’язати цю установу заплатити йому понад сім тисяч гривень винагороди як присяжному.

переглядів: 620
12:38

І трьох місяців не попрацював на посаді прокурора Кіровоградської області Михайло Гаврилюк. У середині серпня Гаврилюка призначено на цей пост, а наприкінці жовтня його люстровано відповідно до Закону "Про очищення влади".

переглядів: 898
« 1 2 3 ... 9 10 11 »
pgt 0.45767 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua