МЕНЮ


13:53

Кіровоградець Володимир Черноскулов, який 18 грудня святкуватиме 90-річчя, і сьогодні простує своїм довгим життєвим шляхом з незмінним девізом: "А я урізаний для мене час прожити хочу радісно і чесно".

переглядів: 548
13:34

Учасник велотуру "Усі – за мир" громадянин Грузії Нодар Берідзе своєю велоподорожжю намагається добитися встановлення миру в Україні. Сорокачотирирічний велосипедист-аматор розпочав її у Києві в День незалежності. Він уже проїхав від столиці до Ужгорода, звідти – до Кременчука, а першого жовтня завітав до Кіровограда.

переглядів: 499
13:32

Різкий перехід від тривалої літньої спеки до мінливої осінньої погоди, з холодними ночами та ранками й денним теплом, досить загрозливий для здоров’я людини. В першу чергу це стосується дихальної системи. У кінці вересня та в перших днях жовтня, як завжди, різко підвищується рівень захворювань на гострі респіраторні інфекції. Як вберегтися від сезонних недуг, читачам “ВГ” розповіла міський позаштатний терапевт Олена Баранова:

переглядів: 483
13:29

Чемпіонат України з більярду відбувся наприкінці вересня у Кіровограді. У змаганнях брали участь представники усіх регіонів країни, в тому числі Криму, Луганської та Донецької областей.

переглядів: 347
12:17

Про фестиваль театрального мистецтва у рамках традиційного осіннього свята "Вересневі самоцвіти" ми повідомляли. Свято на Кіровоградщині вже сорок четверте! Фестиваль значно молодший. В своєму нинішньому вигляді він існує в останні роки. За традицією, кожного року він присвячується конкретній особистості.

переглядів: 538
« 1 2 3 ... 9 10 11
pgt 0.4805 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua