МЕНЮ


12:07

Головне управління ДФС у Кіровоградській області повідомляє, що допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю внаслідок захворювання або травми, не пов'язаної з нещасним випадком на виробництві та професійним захворюванням, надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу), у разі настання в неї страхових випадків.

переглядів: 2486
12:07

24 листопада, відбулося засідання міської топонімічної комісії за участі секретаря міської ради Івана Марковського.

переглядів: 2418
12:30

Шановні мешканці м. Кіровограда! Адміністрація Кіровоградського міського району електричних мереж повідомляє, що у грудні 2014 року буде проведено комплекс планових технічних заходів, спрямованих на підвищення якості електропостачання.

переглядів: 2430
16:19

Оперативниками фіскальної служби області у м. Олександрія було викрито реалізаторів алкогольних напоїв, які фальсифіковано під продукцію одного з кіровоградських виробників.

переглядів: 2248
16:18

Веб-портал розроблено і запущено 1 жовтня 2012 року. Свого часу це був вихід Пенсійного фонду на новий якісний рівень надання електронних послуг, який повністю відповідав курсу України на широке впровадження систем державного електронного управління. Метою створення веб-порталу електронних послуг було не лише поліпшити якість та оперативність обслуговування громадян, але й водночас забезпечити в країні можливість запровадження технології електронного управління в соціальній сфері.

переглядів: 2425
16:17

У Кіровограді правоохоронці затримали зловмисника, що обікрав фірму майже на 30 тисяч гривень.

переглядів: 2135
16:16

Подія відбулася в одному з сіл Компаніївського району, що на Кіровоградщині. Почувши крик потерпілої, яка стала жертвою зловмисника, випадкові перехожі одразу ж викликали міліцію та взялися наздоганяти грабіжника. Спільними зусиллями підозрюваного затримали.

переглядів: 2181
16:15

З 18 листопада 2014 року ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» спільно з органами Державної виконавчої служби та ОКВП «Дніпро-Кіровоград» розпочало здійснення виїздів за місцем проживання брожників підприємства, за якими рахується борг за надані послуги централізованого теплопостачання та водопостачання. При цьому під особливу увагу робочої групи підпадають боржники, відносно яких винесено рішення суду про стягнення заборгованості.

переглядів: 2324
14:43

З квітня 2011 року в Кіровограді з постійною регулярністю відбувається акція "Здорові жителі – здорове місто", що дає змогу лікарям оглянути якомога більшу кількість населення, охопити його профілактичними оглядами, максимально наблизивши медичні послуги до пересічних містян.

переглядів: 2426
« 1 2 3 4 »
pgt 0.44478 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua