МЕНЮ


16:19

Оперативниками фіскальної служби області у м. Олександрія було викрито реалізаторів алкогольних напоїв, які фальсифіковано під продукцію одного з кіровоградських виробників.

переглядів: 2249
16:18

Веб-портал розроблено і запущено 1 жовтня 2012 року. Свого часу це був вихід Пенсійного фонду на новий якісний рівень надання електронних послуг, який повністю відповідав курсу України на широке впровадження систем державного електронного управління. Метою створення веб-порталу електронних послуг було не лише поліпшити якість та оперативність обслуговування громадян, але й водночас забезпечити в країні можливість запровадження технології електронного управління в соціальній сфері.

переглядів: 2426
16:17

У Кіровограді правоохоронці затримали зловмисника, що обікрав фірму майже на 30 тисяч гривень.

переглядів: 2136
16:16

Подія відбулася в одному з сіл Компаніївського району, що на Кіровоградщині. Почувши крик потерпілої, яка стала жертвою зловмисника, випадкові перехожі одразу ж викликали міліцію та взялися наздоганяти грабіжника. Спільними зусиллями підозрюваного затримали.

переглядів: 2182
16:15

З 18 листопада 2014 року ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» спільно з органами Державної виконавчої служби та ОКВП «Дніпро-Кіровоград» розпочало здійснення виїздів за місцем проживання брожників підприємства, за якими рахується борг за надані послуги централізованого теплопостачання та водопостачання. При цьому під особливу увагу робочої групи підпадають боржники, відносно яких винесено рішення суду про стягнення заборгованості.

переглядів: 2324
pgt 0.41972 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua