МЕНЮ


12:58

У День студента секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський зустрівся з найкращими представниками студентської молоді нашого міста.

переглядів: 993
12:47

На початку тижня до гурту місцевих волонтерів, що допомагають українському війську всім необхідним, приєдналася щойно створена громадська організація "Надійний тил".

переглядів: 971
12:40

Водій маршрутки №5-а – батько трьох дітей, між іншим, виштовхав з машини іншу дитину (із багатодітної родини), яка має право на безкоштовний проїзд. Такою зухвалістю та хамством обурилась мати хлопчика Аліна Миколаївна і звернулася до комісії з питань розгляду скарг громадян щодо нетактовної поведінки водіїв транспорту загального користування Кіровограда. До речі, аналогічні скарги написали й інші пасажири того злощасного рейсу, які стали свідками нахабної поведінки водія.

переглядів: 985
12:39

Минулого тижня Держсанепідслужбою Кіровоградської області зареєстровано звернення 28 осіб, яких подряпали або покусали хворі на сказ тварини.

переглядів: 1009
12:15

Поки багато українців, реалізовуючи свої мрії про окремі квартири, із шкіри пнуться, аби розрахуватися за кредити, деякі інші намагаються поліпшити житлові умови за рахунок дурніших, як їм здається, від себе співвітчизників. Ці хитруни шукають самотніх стариків, котрі володіють нерухомістю (абсолютно непотрібною на тому світі), і схиляють їх до складення на свою користь заповітів та інших юридичних договорів стосовно житла. Про один із таких випадків розповіла "Вечірці" 85-річна жителька Кіровограда Євгенія Пихальонок – вдова чоловіка, який, перебуваючи на смертному одрі, начебто заповів свою частку квартири людині, котру ні разу не бачив. Обурює Євгенію Іванівну не стільки те, що хтозна-хто поклав око на її житлоплощу, як те, що цим хтозна-ким виявився співробітник правоохоронних органів, покликаних, на її переконання, захищати таких, як вона, чесних людей від аферистів та інших негідників. Та про все – по порядку.

переглядів: 1147
12:13

В обставинах НП, що трапилася кілька років тому в Кіровоградському міськвідділі міліції, розбирався недавно Кіровський районний суд обласного центру. В матеріалах кримінальної справи йшлося про втечу з цієї, так би мовити, цитаделі правопорядку чоловіка, затриманого за підозрою в грабежі. Що характерно: судили не втікача, а того, хто утримував його в міліції. І зовсім не за те, що погано вартував ймовірного злочинця...

переглядів: 874
12:11

Жахливий випадок, що стався 25 березня нинішнього року на кіровоградському заводі "Цукрогідромаш", був недавно предметом дослідження Ленінського райсуду обласного центру.

переглядів: 1036
12:09

Близько місяця тому Кіровоградщина залишилася без облпрокурора – Михайла Гаврилюка, призначеного на цей пост у середині серпня, звільнено на підставі Закону "Про очищення влади" (так званого закону про люстрацію). Причиною очищення прокуратури від Гаврилюка стало те, що він обіймав посаду заступника генпрокурора у часи правління Януковича.

переглядів: 951
12:08

Матеріали стосовно кількох десятків претендентів на суддівські посади безстроково (народною мовою – довічно) почала готувати недавно Вища кваліфікаційна комісія суддів України.

переглядів: 607
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.50054 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua