МЕНЮ


12:47

На сьогодні в Кіровоградській області зафіксовано 3270 випадків захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції. 2194 із них – діти. 217 хворих на ГРВІ госпіталізовані до лікувальних закладів області. Крім того, серед дітей зафіксовано два лабораторно підтверджених випадки захворювання на грип штаму Б. Це ще не епідемія, однак рівень захворюваності зростає.

переглядів: 449
12:43

П’ятого листопада Кіровоград проводжав в останню путь свого земляка військовослужбовця Збройних сил України Сергія Хрипунова.
Не стримуючи сліз, кіровоградці прощалися з Героєм новітньої доби, одним з тих, хто поліг під кулями, мінами, реактивними снарядами “Градів” і “Смерчів”, захищаючи незалежність і цілісність нашої країни.

переглядів: 453
12:38

Війна на Сході країни об’єднала багатьох людей у прагненні допомогти нашим воякам. Одні воюють на фронті, а інші забезпечують військо всім необхідним, бо, окрім зброї, якої також не вистачає, нашим солдатам потрібно ще дуже багато різноманітних речей.

переглядів: 436
13:30

Від початку збройного опору України сепаратистам і російським найманцям та регулярним військам громадяни нашої держави не лише допомагають чим можуть своїм захисникам, а й вшановують пам’ять загиблих під час антитерористичної операції.

переглядів: 1053
13:25

Із 31 жовтня по 2 листопада у Вінниці проходив Чемпіонат України з тхеквондо серед молоді. Кіровоградські тхеквондисти повернулися з цього чемпіонату із золотою нагородою.

переглядів: 445
13:08

Восени багато хто починає хворіти, нагадують про себе й старі хронічні недуги. Кашель, нежить, у горлі шкребе, хтось за серце хапається, а хтось скаржиться, що у нього то в одному боці заколе, то в іншому. Крім депресій і застуд, восени у людей масово загострюються серцево-судинні, шлунково-кишкові захворювання і, звичайно, астма. Як уникнути рецидивів старих і виникнення нових болячок?

переглядів: 404
13:01

Календар садівника-городника на листопад уже не такий насичений. Основна зараз робота полягає в підготовці саду та городу до зими і морозів.

переглядів: 399
12:52

Про присвоєння цього року заслуженому архітектору України голові місцевого відділення Українського геральдичного товариства Віталію Кривенку звання почесного громадянина Кіровограда знають усі, хто більш-менш слідкує за подіями тутешнього громадсько-політичного життя. Та набагато меншій кількості людей відомо про те, що Кривенко має безпосередній стосунок до створення атрибутики цього звання. Кореспондент "Вечірки" попросив Віталія Єфремовича розповісти про це детальніше.

переглядів: 672
12:50

"Вечірка" продовжує вишукувати у списках люстрованих посадовців (Єдиному державному реєстрі осіб, щодо яких застосовано положення Закону України "Про очищення влади", розміщеному на сайті Міністерства юстиції) тих, чия службова діяльність була пов’язана із Кіровоградом та Кіровоградщиною.

переглядів: 665
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.47313 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua