МЕНЮ


14:38

Нещодавно в кіровоградському Центрально-Українському видавництві вийшла у світ книга нарисів "Розстріляна "Просвіта". Її авторка, відома журналістка й громадська діячка Світлана Орел, презентувала видання в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського.

переглядів: 593
14:13

14 листопада всесвітня громадськість відзначила День боротьби з цукровим діабетом, який служить нагадуванням усьому людству про те, що поширення захворювання невпинно зростає. Дата обрана на знак визнання заслуг одного із відкривачів інсуліну Фредеріка Бантинга, який народився 14 листопада 1891 року.

переглядів: 503
14:08

Виставка "Морська слава Кіровоградщини" з початку цього тижня діє в обласному краєзнавчому музеї. Її приурочено до 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників.

переглядів: 638
14:05

Якщо вам трапиться у Кіровограді, приміром, на Масляниківці, група дівчат з намальованими вусами а ля кішка – не лякайтеся. Це, швидше за все, – фурі, представники однойменної молодіжної субкультури.
Фурі наслідують навіть не самих тварин, а їхніх мультиплікаційних, так би мовити, родичів, широко представлених, зокрема, в диснеївській продукції. Навіщо їм ця морока – те іншим збагнути важко. Як багатьом людям кілька десятиліть тому, мабуть, було складно зрозуміти, навіщо хіпі носять дрантя

переглядів: 1355
13:52

Кожен, хто має намір звернутися за вирішенням правового спору до суду, має з’ясувати, якому ж саме органу правосуддя слід подавати позовну заяву. Допомогти розібратися читачам "Вечірки" в цьому питанні взялася головний спеціаліст сектору організаційного забезпечення діяльності судів, судової статистики та інформаційних технологій територіального управління Державної судової адміністрації в Кіровоградській області Ілона Діордієва. Ось що вона розповіла:

переглядів: 559
13:49

Новообраній Верховній Раді України запропоновано встановити відповідальність для так званих злодіїв у законі без доказів скоєння тими злочинів. Відповідно до цієї ініціативи, осіб, які мають високий авторитет у кримінальних колах, відправлятимуть за грати на строк до 12 років, а за деяких обставин їх очікуватиме довічне ув’язнення.

переглядів: 456
13:44

Кіровоградська обласна філармонія вважає, що певною мірою її сьогоднішній успіх на теренах українського мистецтва залежить і від уваги засобів масової інформації, а тому постійно намагається підтримувати контакти з пресою. Приводом для прес-конференції, що відбулася днями, стали відразу три події.

переглядів: 757
13:34

Дитяча творчість – це особливе і ні з чим не зрівнянне явище. Тільки вона здатна пробуджувати в душі дорослої людини пам’ять про яскравість, чистоту, прозорість вражень від усіх красот нашого земного світу. Тому таке велике значення мають дитяча художня освіта і ювілейний, 55-й, рік Кіровоградської дитячої художньої школи ім. Олександра Осмьоркіна, яка є лауреатом премії Юрія Яновського.

переглядів: 560
13:02

У Кіровограді тепло подається в усі житлові будинки міста, державні установи та заклади бюджетної сфери. Про це журналістам на прес-конференції у міській раді повідомив начальник головного управління житлово-комунального господарства Олександр Хачатурян. Цю інформацію підтвердили і директор КП “Теплоенергетик” Сергій Кравченко та заступник директора ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” Анатолій Таран.

переглядів: 936
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.43193 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua